معرفی «پیوند نگار»؛ رباتی برای پیوست متون طولانی به فایل ها

اضافه کردن متن به تصاویر، فایل ها و یا ویدیوها از طریق نسخه همراه تلگرام، بر خلاف نسخه دسکتاپ که به راحتی امکان انجام این کار را در اختیار کاربران قرار می دهد شاید آنقدرها هم که فکر می کنید کار آسانی نباشد. به همین دلیل امشب تصمیم گرفتیم رباتی کاربردی را در این زمینه برای شما معرفی نماییم.

پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات peynegarbot@ را برایتان معرفی کنیم. با استفاده از این ربات می توانید متن هایی با حداکثر ۴ هزار کاراکتر را به فایل های خود پیوست کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی peynegarbot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

ربات پیوند نگار قادر است متونی تا حداکثر ۴ هزار کاراکتر را به تصاویر، فایل ها و یا ویدیوها پیوست کند. نحوه انجام این کار نیز بسیار راحت است؛ کافیست ابتدا تصویر، فایل و یا ویدیوی مورد نظر خود را برای ربات فوق ارسال و یا اقدام به فوروارد کردن پست دلخواه تان از طریق کانال ها یا ربات های دیگر نمایید.

پس از آن از شما خواسته می شود که با ریپلای کردن فایل ارسالی، متن خود را برای ربات بفرستید. در رابطه با همین موضوع اگر متن ارسالی شما کمتر از ۲۰۰ کاراکتر باشد، متن به صورت کپشن به فایل اضافه خواهد شد و در غیر این صورت به آن پیوست می شود.

یکی دیگر از مزایای ربات پیوند نگار آن است که به کاربران این قابلیت را می دهد تا بدون درج نام ربات، پست ها را در کانال خود با دنبال کنندگانشان در این پیام رسان اجتماعی به اشتراک بگذارند. البته بد نیست بدانید که برای بهره مندی از این ویژگی، ربات مذکور باید در کانال شما ادمین باشد.

شاید بهتر بود که توسعه دهندگان پیوند نگار ویژگی های دیگری همچون قابلیت اضافه کردن متون به تصاویر به منظور ایجاد عکس نوشته ها را نیز به ربات خود اضافه می کردند.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟