اپل پاسخ می دهد: هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 چقدر است؟

اپل پاسخ می دهد: هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 چقدر است؟

افزایش سایز نمایشگر در موبایل های هوشمند به معنی آسیب پذیرتر شدن این بخش است، تا جایی که حتی استفاده از فناوری های محافظی از قبیل «گوریلا گلس» نیز تضمینی برای سالم ماندن این قطعه محسوب نمی شود.

در این میان با افزایش قیمت اسمارت فون هزینه تعمیر نمایشگر نیز بیشتر می شود و حال اگر موبایل مذکور آیفون ۱۰ با برچسب قیمت ۱۱۵۰ دلار (نسخه ۲۵۶ گیگابایتی) باشد جای تعجبی ندارد که نمایشگر ۵.۸ اینچی با پنل سوپر رتینای آن هزینه زیادی را روی دست کاربر بگذارد.

بر اساس گزارش اپل هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ این کمپانی ۲۷۹ دلار است و در صورتی که صدمات دیگری نیز به آن وارد شده باشد این میزان به ۵۴۹ دلار نیز می رسد. همانطور که می دانید این کمپانی تمام موبایل های خودر ا با گارانتی یک ساله ارائه می کند با این حال برخی از صدمات وارد شده شامل گارنتی نمی شوند.

بر این اساس در صورتی که صفحه نمایش شکسته یا از کار افتاده باشد هزینه ها بر اساس ستون «تعمیر نمایشگر» محاسبه شده و در صورتی که آسیب وارد شده به نمایشگر محدود نشود بر اساس ستون «صدمات دیگر» محاسبه خواهد شد.  گفتنی است در صورتی که کاربر از سرویس «Apple Care» که برای آیفون ۱۰ هزینه ای ۱۹۹ دلاری به همراه دارد استفاده کند، مدت خدمات پس از فروش به دوسال افزایش یافته و علاوه بر این هزینه تعمیر نمایشگر به ۲۹ دلار  و صدمات دیگر نیز به ۹۹ دلار کاهش می یابد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato