آیا گلکسی نوت 9 به حسگر اثر انگشت یکپارچه در زیر نمایشگر مجهز می شود؟

آیا گلکسی نوت 9 به حسگر اثر انگشت یکپارچه در زیر نمایشگر مجهز می شود؟

همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، شرکت سامسونگ هفته گذشته پتنتی را در کره جنوبی به ثبت رساند که به قرارگیری حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۹ در زیر نمایشگر و به صورت یک بریدگی اشاره دارد.

اما به گفته مدیر بازاریابی شرکت کره ای، فناوری مورد بحث احتمالاً برای عرضه در گلکسی اس ۹ آماده نخواهد شد و همان طور که مینگ چی کو قبلاً پیش بینی کرده بود، سنسور اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر سامسونگ به احتمال زیاد همراه با گلکسی نوت ۹ در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

احتمال وجود سنسور زیر نمایشگر به صورت یک بریدگی تقریباً نزدیک به صفر است

البته باید در نظر داشت که بنا به گزارشات، شرکت سامسونگ قصد دارد در گلکسی نوت ۹ هم از همان پنل نمایشگر گلکسی نوت ۸ استفاده کند که در کنار این اخبار، پتنت جدید کمپانی برای ادغام حسگر اثر انگشت با نمایشگر نیز به حفظ المان های طراحی موجود و همچنین «Infinity Display» اشاره دارد و در مجموع می توان گفت که احتمال وجود سنسور زیر نمایشگر به صورت یک بریدگی تقریباً نزدیک به صفر است.

لازم به ذکر است که بر اساس اطلاعات پتنت جدید سامسونگ، کمپانی اسکنر اثر انگشت مورد بحث را به یک سنسور فشار نیز مجهز کرده که امکان حفظ دیزاین و عدم تغییر پنل جلویی را فراهم می کند.

گفتنی است بنا بر اطلاعات موجود، گلکسی نوت ۹ سال آینده با یک نمایشگر ۶.۳۲ اینچی معرفی می شود و اکثر تغییرات آن مربوط به بهبود ویژگی های کنونی نوت ۸ و سخت افزار داخلی دستگاه خواهد بود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato