جعبه گشایی آیفون 10 [تماشا کنید]

جعبه گشایی آیفون 10 [تماشا کنید]

موبایل مورد انتظار آیفون ۱۰ به تازگی در اختیار نخستین مشتریان قرار گرفته و برخی از کاربران علاقه مند و وبسایت هایی که تلفن مورد بحث را دریافت کرده اند، با انتشار ویدیوهایی نخستین تجربه کاربری خود با آیفون ۱۰ را منتشر نموده اند.

البته ویژگی های اصلی آیفون ۱۰ مانند نمایشگر تمام صفحه، تجهیز هر دو دوربین اصلی به OIS، قابلیت FaceID و سایر موارد در مراسم رونمایی از دستگاه معرفی شده بودند؛ اما کاربری واقعی موبایل در مدل های تولیدی مسئله دیگری است که یک نمونه از آن را در ویدیوی جعبه گشایی زیر مشاهده می کنید:

جعبه آیفون ۱۰ حاوی تلفن، شارژر، کابل لایتنینگ، هندزفری، دانگل تبدیل پورت لایتنینگ به جک ۳.۵ میلیمتری، دو عدد برچسب اپل و دفترچه راهنما بوده و برای استفاده از قابلیت شارژر بی سیم، پد مخصوص باید به صورت جداگانه خریداری شود.

سلفی های پرتره در آیفون ۱۰ کیفیت مطلوبی ندارند

لازم به ذکر است که با توجه به ویدیو و همچنین گزارشات موجود، قابلیت FaceID اپل عملکرد مناسبی داشته و با سرعت خوبی چهره کاربر را تشخیص می دهد. اما از طرف دیگر سلفی های پرتره ثبت شده با دوربین جلو آیفون ۱۰ در مقابل رقیبی مانند پیکسل ۲ چندان جالب به نظر نمی رسند که احتمالاً اپل در آینده نزدیک، با عرضه آپدیت نرم افزاری این مسئله را نیز رفع خواهد کرد.

گفتنی است جدیدترین آیفون اپل همزمان با عرضه جهانی، در بازار ایران نیز با قیمت های کاذب عرضه شد که این امر با واکنش منفی مدیرکل فناوری ارتباطات و اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مواجه شد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato