استوری های اینستاگرام حالا 300 میلیون کاربر فعال روزانه دارند

استوری های اینستاگرام حالا 300 میلیون کاربر فعال روزانه دارند

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیسبوک امروز همراه با ارائه گزارش مالی کمپانی اعلام کرد که قابلیت Stories اینستاگرام حالا بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. همچنین قابلیت مشابه استوریز در واتس اپ که «استتوس» نامیده می شود هم اخیرا به همین آمار دست پیدا کرده و حالا ۳۰۰ میلیون کاربر به طور روزانه از آن استفاده می کنند.

شایان ذکر است که اینستاگرام و واتس اپ در شرایطی به این آمار خیره کننده دست یافته اند که قابلیت های استوریز و استتوس را مستقیما از قابلیتی مشابه در اسنپ چت کپی برداری کرده اند.

اینستاگرام اواسط ماه ژوئن اعلام کرد که استوری هایش ۲۵۰ میلیون کاربر روزانه دارند، اما در یک بازه زمانی ۵ ماهه موفق شد که ۵۰ میلیون کاربر دیگر را هم به استوری ها جذب کند. همچنین واتس اپ هم از ماه جولای تا امروز توانسته که از ۲۵۰ میلیون کاربر روزانه برای بخش استتوس، حالا به آمار خیره کننده ۳۰۰ میلیون کاربر روزانه دست پیدا کند.

زاکربرگ در همین راستا اعلام کرده که فیسبوک می خواهد به جای تمرکز بر «وقت گذرانی» در اپلیکیشن ها روی «خوب وقت گذراندن» در آن ها متمرکز شود. برای همین در به‌روزرسانی های اخیر اپلیکیشن های خود تلاش کرده که با تکمیل قابلیت های فعلی، محتوای غنی تری را به کاربران ارائه نماید.

در انتها بد نیست بدانید که قابلیت استوری اسنپ چت در حال حاضر ۱۷۳ میلیون کاربر فعال روزانه دارد که تقریبا نصف کاربرانی است که از قابلیت کپی برداری شده استوریز در اینستاگرام استفاده می کنند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato