سلاح سنگین باواریا؛ ب ام و M8 در نوربرگ رینگ شکار شد

سلاح سنگین باواریا؛ ب ام و M8 در نوربرگ رینگ شکار شد

کم کم به زمان رونمایی بی ام و سری ۸ نزدیک می شویم. به همین دلیل تست های این شرکت وارد فاز جدیدی شده است و از آن جا که بی ام و سری ۸ را در تمامی مدل ها به بازار عرضه خواهد کرد، انتظار می رود که شاهد قوی ترین نسخه آن یعنی M8 نیز باشیم.

حال طبق عکس های جاسوسی جدید شکار شده در پیست نوربرگ رینگ به نظر می رسد  که مدل M8 این شرکت تقریبا شکل و ظاهر نهایی خود را پیدا کرده است و این مسئله در بخش طراحی داخلی اتاق نیز مشاهده می شود.

به احتمال بسیار زیاد ب ام و از موتور ۴.۴ لیتری V-8 تویین توربو خود که در نسل جدید بی ام و M5 قرار داده، استفاده کند. این موتور به راحتی توانایی تولید ۶۰۰ اسب بخار قدرت را داراست.

رینگ های جدید، چراغ های عقبی نهایی شده که البته به وسیله پوشش مخفی شونده پوشیده شده اند. یک دیفیوزر عظیم نیز در انتهای خودرو مشاهده می شود.

این خودرو همانند دیگر محصولات M به صورت کلاسیک از ۴ خروجی اگزوز دایره ای شکل بهره می برد. ارتقا سیستم تعلیق، جعبه دنده و ترمزها از دیگر تفاوت های مدل M8 با مدل معمولی خواهد بود.

همچنین سری ۸ به بسته M Performance که یک آپشن انتخابی است، مجهز خواهد شد که به آن ظاهر اسپرت تری به نسبت مدل های معمولی خواهد داد. همانند این اتفاق را در مدل M235i نیز شاهد هستیم.

اولین حضور مدل M8 را باید مربوط به مدل مسابقه ای آن دانست که در رقابت های ۲۴ ساعته رولکس در پیست دایتونا آمریکا حضور پیدا خواهد کرد. سری ۸ در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی رونمایی خواهد شد و پس از آن روانه بازار خواهد شد.

مدل M نشان نیز در سال ۲۰۱۹ میلادی از راه خواهد رسید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato