معرفی اپلیکیشن 8Bit Photo Lab؛ دنیا را پیکسلی کنید

معرفی اپلیکیشن 8Bit Photo Lab؛ دنیا را پیکسلی کنید

تا حالا سعی کرده اید که در عکس ها خودتان را از ریخت و قیافه بیندازید؟ شاید احمقانه به نظر برسد، اما اپلیکیشن هایی هستند که واقعا همین کار را انجام می دهند و جالب اینکه طرفداران زیادی هم دارند.

نمونه بارزش اپلیکیشنی است که امروز معرفی می کنیم. ۸Bit Photo Lab به طور اختصاصی برای این طراحی شده که عکس های صحیح و سالم شما را به یک تابلوی پیکسلی تبدیل کند و منظره ای بیافریند که به یاد بازی های کنسول های قدیمی بیفتید.

۸Bit Photo Lab با بیش از ۵۰ افکت مختلف بافت ریز و نرم عکس ها را درشت و مکعبی می کند. این افکت ها (که همه شان در نسخه رایگان آزاد نیستند) همگی درجات مختلفی از پیکسله کردن تصاویر را به نمایش گذاشته و هر کدام تم رنگی مخصوص به خود را دارند.

هر کدام از این افکت ها هم می توانند برای موقعیت خاصی کاربرد داشته باشند. به عنوان مثال اگر هدف تان پیکسلی کردن یک تصویر پرتره باشد، طبیعتا باید افکتی را برگزینید که پیکسل های ریزتری داشته باشد. اما برای پیکسلی کردن یک شیء ساده و بدون پس زمینه، شاید پیکسل های درشت تر هم بتوانند منظره جالبی به عکس هایتان بدهند.

۸Bit Photo Lab این افکت های پیکسلی را از شکل و شمایل بازی های کنسول های قدیمی الگوبرداری کرده تا حس نوستالژی تان را هم بر انگیزد. این افکت ها را می توانید هم روی عکس های گالری و هم تصاویری که همان لحظه با دوربین گرفته اید اعمال کرده و بعدا روی تنظیماتی مثل ترکیب رنگی، میزان نویز، شکل هندسی پیکسل ها، نسبت تصویر و موارد دیگر هم کار کنید.

تصاویری که با این اپلیکیشن می سازید می توانند در ابعاد خیلی کوچک (۸x8 پیکسل) تا خیلی بزرگ (۴۰۹۶x4096 پیکسل) باشند. البته برای گرفتن خروجی های ۴۰۹۶ پیکسلی باید اپلیکیشن را به نسخه کامل ارتقاء بدهید که در این حالت افکت های بیشتری هم برایتان آزاد می شوند.

۸Bit Photo Lab ضمنا به غیر از اعمال افکت های پیکسلی، گزینه نوشتن با فونت های پیکسلی را هم در اختیارتان می گذارد. خوشبختانه این فونت ها را می توانید به ابعاد دلخواهتان درآورده و هر گوشه تصویر که خواستید بنشانید.

در مجموع شاید در نظر اول پیکسلی کردن عکس ها کار بیهوده ای به نظر برسد، اما به شدت سرگرم کننده است و اتفاقا برای ساخت پکیج آیکن، استیکر یا آواتارهای خاص می تواند کاربرد هم داشته باشد.

البته این که تصاویر پیکسلی را کجا به کار ببرید به سلیقه و خلاقیت تان بستگی دارد. با این حساب اگر دوست دارید که دنیای اطرافتان را پیکسلی کنید، اپلیکیشن ۸Bit Photo Lab را می توانید همین حالا و به رایگان از گوگل پلی دانلود نمایید.

دانلود از گوگل پلی 

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato