اپل برای عرضه یک آیپد «تمام نمایشگر» و شبیه به آیفون X برنامه ریزی کرده است

بنابر گزارش های تازه، اپل مشغول طراحی و توسعه یک آپید جدید و «تمام نمایشگر» با حاشیه های کمتر و تکنولوژی تشخیص چهره Face ID است. این آپید جدید که قطعاً تحت تاثیر موفقیت آیفون X ساخته می شود، احتمالاً از نمایشگر OLED بهره مند نبوده و در عوض، از پنل های LCD سابق بهره می گیرد. این اطلاعات توسط یکی از منابع نزدیک به اپل منتشر شده که سابقه خوبی در انتشار زودهنگام چنین خبرهایی دارد.

انتظار می رود این آیپد جدید، اواخر سال 2018 به بازار عرضه شود. آیپد پرو 10.5 اینچی، آخرین مدل از تبلت های اپل بود که ژوئن 2017 در دسترس مشتریان قرار گرفت و حالا مدل جدید قرار است با فاصله ای بیشتر از یک سال عرضه شود.

گفته می شود که اپل مشغول کار روی مدل های مختلفی از آیپد است که حداقل یکی از آنها از نمایشگری هم اندازه آیپد پرو 10.5 اینچی بهره مند است. علاوه بر این، انتظار می رود که آیپد 2018 از استایلوس ارتقایافته برخوردار بوده و نرم افزارهای بهتری برای یادداشت برداری و طراحی داشته باشد.

گفتنی است که تجارت آیپد، تا مدتی پیش برای اپل بسیار سودده بود اما با کاهش فروش دیوایس های تبلت طی سال های اخیر، درآمد اپل نیز از این حوزه کاهش یافته. با این همه طی سه ماهه پیشین، آیپد به تنهایی توانست درآمدی 4.8 میلیارد دلاری را روانه جیب اپل کند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟