زمان برگزاری مراسم انتخاب بهترین بازی های سال مشخص شد

زمان برگزاری مراسم انتخاب بهترین بازی های سال مشخص شد

مراسم The Game Awards که از سال ۲۰۱۴ میلادی شروع به کار کرده است، نمونه مراسمی مانند گرمی و اسکار برای صنعت بازی های ویدیویی محسوب می شود.

این برنامه در ۶ آذر ماه، در تئاتر مایکروسافت در شهر لس آنجلس آمریکا، برگزار خواهد شد و شما می توانید تا در بیش از ۱۶ پلتفرم گیمی و دیجیتالی، به تماشای این مراسم بپردازید.

البته از سه شنبه ۲۳ آبان ماه، نظرسنجی انتخاب دسته ای که برنده آن به وسیله کاربران انتخاب خواهد شد، شروع می شود و شما در مسنجر فیسبوک، سایت جست و جو گوگل و توییتر قادر به شرکت در این نظر سنجی خواهید بود.

این مراسم در سال گذشته به تعداد بیننده بیش از ۸۰۵ میلیون نفر رسید و حضور بازی هایی مانند بتلفیلد۱، اوورواچ، تایتان فال۲، آنچارتد ۴، از جمله دلایل جذابیت بالای این مراسم بودند.

نامزد‌های جوایز بهترین های صنعت بازی‌های ویدیویی در سال جاری میلادی، در تاریخ ۲۳ آبان اعلام خواهند شد و بازی های نامزد شده در بخش های مختلف، در فروشگاه های دیجیتالی مانند ایکس باکس لایو و فروشگاه پلی استیشن، با تخفیف به فروش خواهند رسید.

به گفته برگزار کنندگان این مراسم، The Game Awards، شما و افرادی که به بازی های ویدیویی علاقه دارند را جدا از این که چه کسی هستید یا در چه مکانی زندگی می کنید، به دور یکدیگر جمع خواهد کرد.

همچنین قرار است تا برای افزایش جذابیت مراسم، مواردی چون ارکستر ویژه و قسمت های دیگر به برنامه امسال اضافه شوند.

این برنامه اینترنتی محبوب با شراکت اسامی معتبری در دنیای بازی هایی ویدیویی مانند سایت های ای جی ان و گیم اسپات و تعدادی شبکه در سرتاسر جهان، برگزار می شود.

پیش بینی شما از برنده جایزه بهترین بازی سال جاری چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato