احتمال عرضه زودهنگام گلکسی اس 9 به بازار بدون حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر [به روزرسانی شد]

احتمال عرضه زودهنگام گلکسی اس 9 به بازار بدون حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر [به روزرسانی شد]

در سال های اخیر همواره پیش از معرفی محصولات پرطرفدار، بازار اخبار و شایعات به شدت داغ بوده و منابع مختلف هر روز اخبار ویژگی های جدید و متفاوت محصولات مورد انتظار را منتشر کرده اند.

پرچمداران ۲۰۱۸ سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از تابستان امسال (و حتی پیش از معرفی گلکسی نوت ۸) شایعات مختلفی به خصوص درباره محل قرارگیری سنسور اثر انگشت آنها در خبرگزاری های مختلف منتشر شده است.

سامسونگ از ماه آینده تولید گلکسی اس ۹ را آغاز می کند

حال به گزارش یکی از منابع معتبر در صنعت کره جنوبی، کمپانی سامسونگ طی یکی دو هفته آتی پنل های OLED مورد نیاز برای موبایل های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس خود را دریافت خواهد کرد و تولید این پرچمداران را هم به احتمال زیاد از یک ماه آینده آغاز می کند.

همچنین خبر مذکور با توجه به شایعات قبلی که به حفظ اندازه نمایشگر در سری اس و نوت ۲۰۱۸ سامسونگ اشاره دارند، تا حدودی منطقی به نظر می رسد چرا که شرکت سازنده تنها با اعمال بهبودهایی در عملکرد کلی و افزایش توان پردازشی، می تواند محصولات خود را برای عرضه به بازار آماده کند.

البته منبع مورد بحث در ادامه عنوان کرده پنل پشتی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در سال ۲۰۱۸ با تغییرات اساسی در طراحی مواجه خواهد شد که احتمالاً به استفاده از ماژول دوربین دوگانه در این موبایل ها اشاره دارد.

طرح های احتمالی برای پنل پشتی گلکسی اس ۹

لازم به ذکر است که بنا بر یک گزارش جداگانه، فناوری «اسکنر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر» به احتمال زیاد برای استفاده در گلکسی اس ۹ آماده نخواهد شد و در بهترین حالت، به گلکسی نوت ۹ خواهد رسید.

گفتنی است سیاست سامسونگ برای عرضه زودهنگام گلکسی اس ۹ به بازار، تصاحب هرچه بیشتر سهم بازار آیفون ۱۰ است زیرا اکثر مشتریانی که ۱۰۰۰ دلار برای محصول اپل می پردازند، احتمالاً حداقل برای ۲ سال دیگر اقدام به خرید یک پرچمدار گرانقیمت نخواهند کرد.

 

به روزرسانی:

به تازگی رندرهای CAD طرح احتمالی گلکسی اس ۹ منتشر شده که در صورت اصالت و انتخاب شدن به عنوان دیزاین نهایی، علاوه بر نمایشگر اینفینیتی شاهد چیدمان عمودی ماژول دوربین دوگانه در گلکسی اس ۹ خواهیم بود:

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato