کیبورد گیمینگ و مکانیکی جدید ریزر، در برابر آب و غبار مقاوم است

کیبورد گیمینگ و مکانیکی جدید ریزر، در برابر آب و غبار مقاوم است

کیبورد گیمینگ و مکانیکی جدید ریزر، در برابر آب و غبار مقاوم است

اگر شما هم از آن دسته از گیمرهایی هستید که مجبور به تعویض کیبوردتان به خاطر ریختن آب یا هر مایعات دیگری شده اید، کمپانی ریزر خبرهای خوبی برایتان دارد. کیبورد گیمینگ BlackWidow Ultimate این کمپانی، اخیراً با استاندارد IP54 معرفی شده و در برابر آب و گرد و خاک از خود مقاومت نشان می دهد.

BlackWidow Ultimate درست مانند بسیاری از کیبوردهای مشابه، از LED های بک‌لیت در میان دکمه ها برخوردار شده و می تواند افکت های گوناگونی را به نمایش بگذارد. از طرف دیگر، ریزر می گوید که دکمه های کیبورد عمری معادل ۸۰ میلیون ضربه دارند و از تکنولوژی Razer Green Switches بهره می برند که سرعت تشخیص فرمان ها و عمر دکمه های کیبورد را افزایش می دهد و BlackWidow Ultimate را به گزینه ای مناسب برای گیمرهای حرفه ای تبدیل می کند.

کیبورد تازه ریزر ابعادی معادل ۷.۹۸x6.02x2.36 اینچ داشته و با احتساب کابل، وزنش به کمتر از نیم کیلوگرم می رسد. ریزر اعلام کرده که BlackWidow Ultimate در ماه دسامبر عرضه می شود و قیمتی معادل ۱۰۹.۹۹ دلار دارد.

گفتنی است ریزر تنها شرکتی نیست که چنین کیبوردی ساخته و کمپانی Corsair هم قبلاً با کیبورد مکانیکی و ۹۹ دلاری K68، استاندارد IP32 را دریافت کرده است. اما با پرداخت ۱۰ دلار بیشتر، کیبورد ریزر سطح بالاتری از مقاومت در برابر آب و گرد و خاک را ارائه می دهد و می تواند گزینه ای عالی برای گیمرهای دست و پا چلفتی باشد!

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل