پولاروید و موتورولا از ماد Insta-Share برای چاپ فوری تصاویر رونمایی کردند

دوربین های پولاروید را به یاد دارید؟ امروزه دوربین های دیجیتالی با نتایج آنی کار ما را بسیار ساده کرده اند، اما در گذشته نه چندان دور و نه چندان نزدیک، یا باید نوار فیلم هایتان را چاپ می کردید یا یک دوربین پولاروید می خریدید. اگر هنوز هم یادی از آن دوران می کنید و به یکی از موبایل های ماژولار موتورولا دسترسی دارید، می توانید با موتو ماد Polaroid Insta-Share Printer خاطرات تان را زنده کنید.

این پرینتر از تکنولوژی ZINK استفاده می کند و به سرعت، تصاویری ضد لک را در ابعاد ۲x3 چاپ می کند. تصاویر چاپ شده با این پرینتر چسبنده هستند و می توانید آنها را در هر جایی مانند بدنه یخچال بچسبانید.

با این همه، هیچ چیز شما را از زندگی در دنیای مدرن هم باز نگه نداشته و می توانید تصاویر به ثبت رسیده را به سرعت در فیسبوک و اینستاگرام هم به اشتراک بگذارید.

قیمت و تاریخ عرضه این موتو ماد هنوز مشخص نشده اما طبیعتاً برای استفاده از آن نیازمند یکی از موبایل های هوشمند جدید موتورلا هستید که از این ماژول ها پشتیبانی می کنند. گفتنی است که این ماژول از یک دکمه شاتر اختصاصی بهره می برد که می توانید از آن برای اجرای اپلیکیشن دوربین و ثبت تصاویر استفاده کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟