سامسونگ کمتر از یک ماه دیگر به کار پلتفرم My Knox خاتمه می دهد

سامسونگ کمتر از یک ماه دیگر به کار پلتفرم My Knox خاتمه می دهد

اگر به خاطر داشته باشید، خرداد ماه امسال بود که سامسونگ از تصمیم خود برای توقف اپلیکیشن My Knox به نفع اپ جدیدتری به نام Secure Folder خبر داد. اما حالا و پس از گذشت پنج ماه از این موضوع، بالاخره تاریخ دقیق بازنشستگی My Knox مشخص شده است.

پشتیبانی سامسونگ از My Knox که تا پیش از Secure Folder اپلیکیشن امن کاربران دیوایس های سامسونگ برای ذخیره اطلاعات حساس به حساب می آمد، از تاریخ ۱۹ دسامبر (برابر با ۲۸ آذر) به طور کامل قطع می شود.

این یعنی از تاریخ مشخص شده به بعد، کاربران My Knox دیگر نمی توانند اپلیکیشن را آپدیت کرده یا آن را از طریق Galaxy Apps در موبایل خود نصب نمایند. با این وجود سامسونگ امکانی برای این افراد فراهم کرده که تا پیش از مهاجرت به Secure Folder همچنان به محتوای قدیمی ذخیره شده خود دسترسی داشته باشند.

البته سامسونگ تمهیداتی اندیشیده که مهاجرت به اپ جدید برای کاربران کار خیلی سختی نباشد. تنها کاری که لازم است انجام دهید مراجعه به تنظیمات My Knox و سپس بخش Backup and Restore است. اینجا می توانید از تمام داده های قدیمی تان نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس همه آن ها را مستقیما به Secure Folder بفرستید.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato