انتشار نخستین تصاویر زنده از موبایل P11 Plus هوآوی با نسبت ابعاد 18:9 نمایشگر

انتشار نخستین تصاویر زنده از موبایل P11 Plus هوآوی با نسبت ابعاد 18:9 نمایشگر

چند هفته پیش بود که هوآوی از دو موبایل Mate 10 و Mate 10 Pro رونمایی کرد، اما بسیاری از همین حالا منتظر موبایل های فصل بهار این کمپانی هستند که احتمالاً P11 و P11 Plus خواهند بود. به نظر می رسد که اخیراً نخستین تصاویر زنده از P11 Plus در فضای مجازی منتشر شده و از طراحی رایج هوآوی به همراه نمایشگری با نسبت ابعاد ۱۸:۹ بهره می برد.

مشاهده P11 Plus هوآوی با نمایشگر ۱۸:۹ جای تعجب ندارد؛ موبایل های خانواده Mate 10 همین حالا به نمایشگری با چنین نسبت ابعادی مجهز شده اند و بسیاری از پرچمداران سال ۲۰۱۷ هم تغییر رویه مشابهی در طراحی خود داشته اند. بنابراین نسبت ابعاد ۱۸:۹ تبدیل به یک ترند در سال ۲۰۱۷ شد که قطعاً طی سال آتی میلادی هم ادامه می یابد.

گذشته از نمایشگر، این تصاویر تازه چند نکته جالب دیگر در خود جای داده اند. نخستین نکته، دوربین دوگانه دستگاه است. از آن جایی که هوآوی قبلاً قادر به برطرف سازی برآمدگی ماژول دوربین دوگانه بوده، میزان برآمدگی دوربین در P11 Plus اندکی عجیب به نظر می رسد؛ اما به هر حال این تصاویر احتمالاً به نسخه آزمایشی دستگاه تعلق دارند و مدل نهایی ممکن است متفاوت ظاهر شود.

در بخش زیرین دستگاه، پورت USB-C به چشم می خورد و اسپیکر و جک ۳.۵ میلی متری هدفون هم کنار آن قرار گرفته اند. بنابراین خبر خوب این است که هوآوی فعلاً تصمیم ندارد جک هدفون را از موبایل های تازه اش حذف کند. در نهایت گفتنی است که هوآوی P11 Plus و مدل کوچکتر آن قرار است در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ به صورت رسمی معرفی شود.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato