تست مقاومت پیکسل ۲ اکس ال در برابر آتش و خراش [تماشا کنید]

تست مقاومت پیکسل ۲ اکس ال در برابر آتش و خراش [تماشا کنید]

معمولا مدت اندکی که از زمان عرضه جدیدترین موبایل های پرچمدار می گذرد، افراد و گروه ها در مقام تست این دستگاه ها بر می آیند تا هم صحت گفته های شرکت های سازنده به آنها ثابت گردد و هم اینکه به دیدگاهی کلی در رابطه با مقاومت موبایل ها دست پیدا کنند.

حالا تیم JerryRigEverything بر آن شده تا پیکسل ۲ اکس ال را که اتفاقا با مشکلات نرم افزاری و بعضا سخت افزاری متعددی دست و پنجه نرم میکند در شرایط مختلف سختی مورد آزمایش قرار دهد و مقاومت آن در برابر آتش، خراش و زمین خوردن را بررسی نماید.

البته باید اشاره کنیم که همین کانال پیشتر موبایل پیکسل ۲ را بررسی کرده اما از آنجایی که تولید کننده پیکسل ۲ اکس ال با آن فرق دارد، تست برادر بزرگ تر آن نیز در دستور کارش قرار گرفته.

آزمایش با تست خراش شروع می شود و باید بگوییم که نمایشگر دستگاه به خاطر بهره گیری از شیشه گوریلا گلس ۵ و سطح سختی ۶ (که آن را مقاوم تر از آهن، نیکل و مس می کند) سربلند از آزمایش خراش بیرون آمد و اما از آنجایی که سطح سختی سیلیکا ۷ است (یعنی بیشتر از گوریلا گلس) نمایشگر موبایل مذکور در برابر ذرات ماسه کاملا آسیب پذیر است.

در ادامه نوبت به تست مقاومت دستگاه در برابر خمیدگی رسید که پیکسل ۲ اکس ال عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت. برای تست آتش نیز شعله ای در مجاورت نمایشگر دستگاه گرفته می شود و زمان دقیق نمایان شدن آثار صدمه روی نمایشگر، ثبت می گردد. طبق آنچه گفته شده نمایشگر  P-OLED این موبایل که تولیدش را ال جی بر عهده داشته در کمتر از ۱۰ ثانیه دچار آسیب پذیری همیشگی شد.

از شما دعوت می کنیم در ادامه به تماشای این ویدیو بنشیند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato