لیست موبایل های سامسونگی که به روزرسانی اندروید 8.0 را دریافت می کنند فاش شد

لیست موبایل های سامسونگی که به روزرسانی اندروید 8.0 را دریافت می کنند فاش شد

سامسونگ یکی از آن کمپانی هایی است که هیچوقت نمی گوید کدام یک از موبایل هایش به ورژن بعدی اندروید به روزرسانی می شوند. با این همه، افرادی که پرچمداران کمپانی کره ای خریداری کرده اند معمولاً می توانند برای دو سال از دریافت آپدیت های جدید خاطر جمع باشند. بنابراین موبایل گلکسی اس ۶ و تمام پرچمدارانی که بعد از آن به بازار آمده اند، در نهایت به روزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت می کنند، هرچند که سامسونگ این اطلاعات را رسماً تایید نکرده است.

اخیراً لیستی شامل آن دسته از موبایل های سامسونگ که به روزرسانی اندروید ۸.۰ را دریافت می کنند در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است. مثل همیشه نمی توان از صحت این اطلاعات مطمئن بود، اما لازم به اشاره است که لیست اخیر توسط یکی از افشاگران مطرحی منتشر شده که سابقه خوبی در انتشار زودهنگام اخبار مربوط به سامسونگ دارد.

لیست مورد اشاره بسیار بلند بالا بوده و دیوایس های مختلفی را شامل می شود که از جمله آنها می توان به گلکسی اس ۶، اس ۶ اج، اس ۶ اج پلاس و نیز اکثر موبایل های سری A سال ۲۰۱۷ اشاره کرد. بسیاری از تبلت های سامسونگ هم به روزرسانی اندروید اوریو را دریافت خواهند کرد.

نکته مهم اینست که در لیست بالا، به مدل های ۲۰۱۸ خانواده گلکسی A نیز اشاره شده که هیچ یک هنوز معرفی و عرضه نشده اند. ظاهراً مدل ۲۰۱۸ سه موبایل گلکسی A3، گلکسی A5 و گلکسی A7 همراه با اندروید نوقا روانه بازار می شوند؛ اما در نهایت می توانند آپدیت اوریو را نیز دریافت کنند.

نظرات ۴۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato