گوگل ترندز حالا نتایج لحظه ای بیشتری را به نمایش کاربران می گذارد

پی بردن به این که مردم دنیا در لحظه مشغول جستجوی چه چیزهایی هستند، این روزها به لطف Google Trends به کار آسانی تبدیل شده. از سال ۲۰۱۵ تا امروز، گوگل ترندز به کاربران اینترنت کمک کرده تا بدانند که توجه مردم دنیا هر روز نسبت به چه چیزهایی معطوف می شود؛ از مسائلی مثل دلایل پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات اخیر آمریکا گرفته تا این که پرطرفدارترین لباس جشن هالووین چه بوده است.

حتی کاربران مک به لطف یک اسکرین سیور، تا حالا می توانستند بیشترین کلیدواژه های جستجو شده در دنیا را به طور لحظه ای رصد کنند. اما گوگل از امروز تصمیم گرفته که اطلاعات بسیار بیشتری در مورد جستجوهای پرطرفدار در اختیارتان قرار بدهد.

به لطف یک قابلیت جدید، گوگل حالا می تواند در دسته بندی های اخبار، تصاویر، ویدیوها و فهرست های خرید، پرطرفدارترین نتایج جستجو در منطقه محل زندگی شما را به نمایش بگذارد.

به عنوان مثال اگر تیلور سویفت، خواننده آمریکایی را در گوگل جستجو کنید، صفحه ای برایتان نمایان می شود تا بتوانید جستجوهای مورد علاقه مردم آمریکا طی هفته گذشته را در مورد این فرد دنبال کنید.

همانطور که در تصویر شاخص خبر مشاهده می کنید، این جستجو هم می تواند در سطح وب انجام شده و هم در دسته بندی های تخصصی تری مثل تصاویر، اخبار، یوتوب و Google Shopping انجام بگیرد.

همچنین گوگل امکانی برایتان فراهم کرده تا بدانید که یک سوژه خاص در کدام شهرها یا ایالت های یک کشور توجهات بیشتری را به سوی خود معطوف کرده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟