افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور

افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور

قیمت سوناتا ۲۰۱۷ از محصولات شرکت کرمان موتور در آبان ماه ۱۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود که این شرکت در ۷ آذر ماه قیمت این محصول را به ۲۰۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش داد. حال با گذشت ۴ روز از این رشد قیمت، کرمان موتور بار دیگر افزایش قیمت ۱۳ میلیون تومانی را برای این خودرو در نظر گرفته و به این ترتیب قیمت فروش این خودرو در طول ۱۱ روز معادل ۱۹ میلیون تومان افزایش یافته است.هیونداى سوناتا در ایران دارى موتور ۴ سیلندر به حجم ۲۴۰۰سى سى و به قدرت ۱۷۸ اسب بخار است.
کرمان موتور همچنین قیمت سانتافه ۲۰۱۷ را از ۲۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در آبان ماه به ۲۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در ۷ آذر رسانده بود و برای بار دیگر نیز قیمت این خودرو را در ۱۱ آذرماه معادل ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین کرده است. در نتیجه این خودرو نیز در عرض چند روز افزایش قیمت ۱۷ میلیون تومانی را تجربه کرده است.هیونداى سانتافه کرمان موتور داراى موتور ۴ سیلندر به حجم ۲۴۰۰ سى سى و قدرت ۱۹۲ اسب بخار است. این قدرت با جعبه دنده ى ۶ سرعته ى اتوماتیک منتقل مى شود.
افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها در حالی صورت گرفته که بحث‌هایی در مورد احتمال افزایش تعرفه واردات خودرو مطرح شده است. در عین حال، ثبت سفارش واردات خودرو نیز چند ماه است که متوقف شده است.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato