با «زمین لرزان های» ۱۲۰۰ واتی جدید کمپانی SVS آشنا شوید

همه علاقه مندان به موسیقی می دانند که داشتن یک تجربه عالی موسیقیایی بدون وجود ساب ووفر جداگانه تقریباً بی معناست. در این زمینه SVS یکی از نام های کاملاً شناخته شده و محبوب است که به تازگی از سه ساب ووفر جدید و قدرتمند خود رونمایی کرده است.

بلندگوهای سری ۴۰۰۰ کمپانی SVS موسوم به «زمین لرزان» (Earth-shaking) از محبوب ترین ساب ووفرها برای کاربری های خانگی و نیمه حرفه ای به شمار می روند.

طراحی اسپیکرهای مورد بحث از لحاظ ظاهری کاملاً سرراست و قابل فهم است و بیننده در نگاه اول به خوبی در می یابد که با چه قدرتی سر و کار خواهد داشت. در دل هر سه مدل آمپلی فایر قدرتمند STA-1200D با توان ۱۲۰۰ وات RMS جا خوش کرده است.

دو مدل SB-4000 و PB-4000 از لحاظ عملکردی و ظاهری شباهت زیادی با یکدیگر دارند و تنها در مدل PB-4000 شاهد تعبیه ۳ کانال خروجی زیر باند اصلی ۱۳.۵ اینچی جهت ایجاد صدای فراگیرتر هستیم.

مدل PC-4000 اما با دو برادر دیگر خود کاملاً متفاوت است. طراحی سیلندری آن هم از لحاظ زیبایی نسبت به دو مدل دیگر برتر است و هم می تواند با بهره مندی از آمپلی فایر و بلندگوی مشابه، بیس عمیق تری را نسبت به دو مدل دیگر ایجاد کند. ضمن این که امکان قرار دادن آن روی زمین با اشتغال سطحی کوچکتر نیز وجود دارد.

در خصوص قیمت نیز باید گفت که قطعاً هر کسی از پس پرداخت دلارهای لازم برای تصاحب این ساب ووفرهای زیبا و کارآمد برنخواهد آمد. لقب ارزان ترین زمین لرزش در این میان به مدل SB-4000 با قیمت ۱۵۰۰ دلار تعلق می گیرد. گران ترین ساب جدید SVS نیز PB-4000 است که برای خریداری آن می بایست ۱۹۰۰ دلار پرداخت نمود. مدل PC-4000 را نیز می توانید با ۱۸۰۰ دلار خریداری نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟