همکاری ایرانسل و لالیگا برنامه‌های هیجان‌انگیز فوتبالی را به ایران می آورد

همکاری ایرانسل و لالیگا برنامه‌های هیجان‌انگیز فوتبالی را به ایران می آورد

مراسم همکاری لالیگا و ایرانسل با حضور فوتبالیست‌های سابق و حاضر بین‌المللی و ملی همچون «فرناندو مورینتس» و «جواد نکونام»آغاز شده و اطلاعات اولیه‌ای از جزییات این همکاری در آغاز جلسه مطرح شده است.

در آغاز این همکاری قرار است لالیگا با دو و نیم میلیارد نفر مخاطب به همراه ایرانسل با ۵۰ میلیون مشترک در ایران در طی یک قرار داد کانال جدیدی به نم اسپرت پلاس به اپلیکیشن لنز (که متعلق به ایرانسل است) اضافه شود که در این تلویزیون اینترنتی قرار است برنامه های اختصاصی همچون کلیپ های اختصاصی ورزشی، مصاحبه‌ها و کنفرانس‌های مطبوعاتی فوتبالی با زیرنویس فارسی، تاریخچه فوتبال، گفتگوی طرفداران ایرانی با لالیگا، برگزاری مسابقات گوناگون با جوایز متنوع و همچنین کلیپ های ویدئویی آموزشی آکادمی فوتبال به نمایش در بیاید.

قرار است پایگاهی مجازی برای پخش فوتبال نوجوانان مختلف احداث شود و کارشناسان ورزشی از بین این دسته از نوجوانان عده‌ای را انتخاب کنند تا افراد برگزیده در سه قالب سه تیم نوجوانان ایرانسل از شهرهای تهران، مشهد و اهواز مشغول به تمرین فوتبال زیر نظر بازیکنان و مربیان سابق لالیگا شوند. این تیم‌های نوجوانانه فوتبال بعد از چندین جلسه تمرین به باشگاه‌های رسمی معرفی می‌شوند.

این مراسم در حال اجراست و اخبار تکمیلی همکاری بین ایرانسل و لالیگا در ساعات آتی در دیجیاتو منتشر خواهد شد.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato