زنده با دیجیاتو: دورهمی یلدا به سبک دیجیتال

تقاطع پاییز و زمستان نزدیک است؛ شبی به نام یلدا که با آن به استقبال انقلاب زمستانی می‌رویم. از سال‌های دور، ایرانیان این شب را جشن می‌گیرند تا فارغ از هر اختلافی، دور هم باشند، فال حافظ بگیرند و برای هم قصه‌ بگویند.

از ابتدای شروع به کار دیجیاتو در بهار ۹۳، قصه‌گویی و روایت‌گری یکی‌ از عناصر جدانشدنی از دیجیاتو بوده و امروز که این نوشته را می‌خوانید، می‌خواهیم یلدای چهارمی که در کنار مخاطبین خود هستیم را جشن بگیریم؛ یلدایی که قرار است به پاس همراهی شما، به گونه‌ای متفاوت از سال‌های گذشته برگزارش کنیم.

به مناسبت یلدای امسال می‌خواهیم با استفاده از اینستاگرام دیجیاتو، سردبیر، دبیران بخش‌های مختلف و اعضای تحریریه دیجیاتو را به شکل زنده در برابر شما قرار دهیم و با هم در مورد موضوعات مختلف گفتگو کنیم؛ گفتگویی صمیمی که محور اصلی آن، پرسش‌های شما از ماست.

به دلیل اینکه یلدا شبی برای حضور در کنار خانواده است، این گفتگوی زنده را زودتر و در روز سه‌شنبه ۲۸ آذر، ساعت ۲۰:۳۰ در حساب اینستاگرام دیجیاتو آغاز می‌کنیم. سوالات خود را در اینستاگرام دیجیاتو، بخش نظرات همین نوشته، توییتر دیجیاتو و همچنین بخش نظرات پخش زنده اینستاگرام از ما بپرسید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟