همه چیز درباره آیفون 13
رسماً تایید شد؛ هوآوی موبایل های خود را در آمریکا عرضه می کند

رسماً تایید شد؛ هوآوی موبایل های خود را در آمریکا عرضه می کند

پیشتر در دیجیاتو خوانده بودید که هوآوی احتمالاً تلفن های هوشمند خود را به زودی در آمریکا عرضه خواهد کرد. حالا «ریچارد یو»، مدیر عامل این کمپانی در مصاحبه ای با شبکه خبری ABC اعلام کرده که هوآوی در ژانویه سال ۲۰۱۸ (دی تا بهمن ماه سال جاری) موبایل های سری میت ۱۰ (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) را با قیمت رقابتی از طریق اپراتورهای خدمات موبایل در آمریکا عرضه خواهد کرد.

«یو» در مورد عرضه محصولات هوآوی در آمریکا گفته:

«محصولات، نوآوری و تجربه کاربری برتر، نقطه قوت ما در بازار های در حال توسعه هستند. ما یک شرکت کم ارزش نیستیم. ما سومین عرضه کننده برتر تلفن های هوشمند [در جهان] هستیم که درعین حال به کسب رتبه دوم بسیار نزدیکیم. البته شاید به زودی رتبه دوم را کسب کنیم».

این بازگشت هوآوی به بازار آمریکا پس از آن صورت می گیرد که کمپانی مذکور برای مدت ها از برخی تجارت های درآمدزا در ایالات متحده و دیگر نقاط دنیا منع شده بود. زیرا به عقیده مقامات بسیاری از کشورها، هوآوی به هر کشوری برود، چشمان کنجکاو چین را هم با خود می برد.

پیش بینی می شود میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو (بررسی دیجیاتو) به لطف طراحی زیبا، دوام باتری مناسب، دوربین با کیفیت و نوآوری های ارائه شده از جمله پردازنده اختصاصی هوش مصنوعی بتوانند فروش موفقی را در آمریکا تجربه کنند.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato