عبور از روی یک سرعت گیر غول پیکر‏؛ ‎‎‎‎نمایش تبلیغاتی رنجرور در شهر [تماشا کنید]

یکی از ساده ترین راهکارها برای کنترل سرعت خودروها در مسیرهای شهری استفاده از سرعت گیر است. سرعت گیرها اگر چه برای ساکنین اطراف بسیار مفید هستند، اما رانندگان نفرت زیادی نسبت به آنها دارند.

همین تنفر رانندگان از سرعت گیرها از یک سو و توانایی فوق العاده بالای شاسی بلندهای ساخت لندرور در عبور از انواع ناهمواری ها از سوی دیگر، دست مایه ایده پردازان گروه جگوار لندرور قرار گرفته تا بر اساس آن یک کلیپ تبلیغاتی جالب برای مدل ایووک (Evoque) تولید کنند.

رنجرور ایووک

در این کلیپ خیابانی در یکی از شهرهای انگلستان نمایش داده می شود که در آن یک سرعت گیر غول پیکر نظر رهگذران را به خود جلب کرده است. اندکی بعد رانندگان خودروهای عبوری با دیدن این سرعت گیر بسیار متعجب شده و مسیر خود را عوض می کنند. در این بین برخی نیز شانش خود را برای عبور از روی این سرعت گیر بزرگ می آزمایند که هیچ یک نتیجه ای مطلوب به دنبال نداشته و بعضا باعث صدمه به خودروها می شود.

نکته بسیار جالب توجه و البته شیطنت آمیز اینکه فردی با یک دستگاه ب ام و X3 به این سرعت گیر رسیده و درباره توانایی خودروی خود در عبور از روی آن ابراز تردید می کند! بد نیست بدانید X3 یکی از رقبای اصلی ایووک به شمار می رود.

وقتی سرعت گیر مذکور به اندازه کافی باعث کنجکاوی رهگذران شده، نوبت به قهرمان داستان یعنی رنجرور ایووک می رسد که وارد صحنه شود! این شاسی بلند کامپکت لوکس که از سال ۲۰۱۱ بر روی خطوط تولید قرار دارد، در میان بهت و حیرت حاضرین به راحتی آب خوردن از روی این سرعت گیر غول پیکر عبور کرده و مورد تحسین و تشویق تماشاگران قرار می گیرد.

رنجرور ایووک

در پایان کلیپ عبارت "زاده طبیعت، سازگار با شهر" بر روی صفحه نقش می بندد. ظاهرا لندرور با این ویدیوی تبلیغاتی می خواهد طیف بیشتری از مشتریان را هدف قرار دهد، حتی آنهایی که نسبت به سرعت گیرها حساسیت دارند! در ادامه می توانید این کلیپ را تماشا کنید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟