نسل دوم ایرپاد چه زمانی به بازار می آید؟

نسل دوم ایرپاد چه زمانی به بازار می آید؟

به گفته «مینگ-چی کو» تحلیلگر با سابقه مؤسسه «KGI Securities»، نسخه دوم ایرپاد اپل احتمالاً در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ روانه بازار خواهد شد.

او همچنین اعلام کرده که نسخه بعدی هدفون های اپل از بخش کوارتز کوچکتری بهره خواهد برد. البته مشخص نشده که منظور او از این بخش دقیقاً چیست. همچنین این تحلیلگر درباره جزئیات بهبود ها یا قابلیت هایی که قرار است در نسل بعدی ایرپاد اپل شاهد باشیم سخنی نگفته است.

در سال ۲۰۱۸ میزان عرضه ایرپادها به بازار به حدود ۲۶ الی ۲۸ میلیون واحد خواهد رسید

بر اساس گفته های کو، اپل در سال ۲۰۱۸ میزان عرضه ایرپادها به بازار را تا دو برابر افزایش می دهد و به ۲۶ الی ۲۸ میلیون واحد می رساند. همچنین پیش بینی شده که این کمپانی تا انتهای سال ۲۰۱۷ تعداد ۱۳ تا ۱۴ میلیون عدد از این گجت را به فروش برساند. کو اشاره کرده که نسل بعدی این گجت اپل نیز مشابه نسل فعلی، توسط شرکت تایوانی «Inventec» ساخته خواهد شد. همچنین برخی از قطعات آن توسط سایر تولید کنندگان تایوانی از جمله «»یونیتک»، «کامپک»، «TXC» و «HLJ» تولید خواهد شد.

پد شارژ بی سیم اپل که علی رغم معرفی در شهریور ماه، هنوز به بازار عرضه نشده است.
انتظار می رود نسل بعدی ایرپاد از شارژ بی سیم پشتیبانی نماید

اپل پیش از این در شهریور ماه به طور کوتاه نسخه دوم کیس ایرپاد های خود را نمایش داده بود که از فناوری شارژ بی سیم توسط شارژر «AirPower» پشتیبانی می کرد. انتظار می رود شارژر مذکور نیز همزمان با نسخه دوم ایرپاد در نیمه دوم سال آینده میلادی به بازار عرضه شود.

در صورتی که به هدفون های بی سیم علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم بررسی های هدفون بلوتوث سامسونگ Gear IconX 2018 و نیز هدفون بلوتوث ۱More iBFree را از دست ندهید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato