همه چیز درباره آیفون 13
رضایت چشمگیر خریداران از آیفون 10

رضایت چشمگیر خریداران از آیفون 10

آیفون ۱۰ با جلب رضایت بخش عمده ای از کاربران به یکی از برگ های برنده اپل تبدیل شده است.

کمپانی کوپرتینویی در سال های گذشته نوآوری های مختلفی را برای بازار تلفن های همراه به ارمغان آورده است. برای مثال این شرکت در سال ۲۰۰۸ اپ استور، در سال ۲۰۱۰ فیس تایم و یک سال پس از آن دستیار هوشمند سیری را ارائه معرفی کرد.

بر اساس گزارش موسسه «Strategy Analytics» دو نوآوری دیگر از اپل که عبارتند از سیستم دوربین آیفون ۱۰ و قابلیت شناسایی چهره توانسته نظر خریدران را به خوبی جلب کندFACE IDدر این تحقیق ۵۶۸ نفر از کاربران این موبایل مورد مصاحبه قرار گرفته و ۸۰ درصد آنان از کیفیت نمایشگر سوپر رتینا HD و افزایش ظرفیت باتری رضایت داشته اند.

«آدام توروات»، سرپرست این تیم تحلیلگر، با تاکید بر اعتبار برند اپل و وفاداری مشتریان آن آینده خوبی را برای محصولات این کمپانی پیش بینی می کند:

ترکیب رضایت مصرف کننده از قابلیت های دستگاه و اعتبار اپل، آیفون ۱۰ را به محصولی متمایز در بازار اسمارت فون های آمریکا تبدیل کرده است.

«کوین نولان»، معاون برنامه رضایت مشتری (UXIP) نیز نظر خود را بدین صورت بیان کرده است:

آیفون ۱۰ تقریبا از تمام جهات بهینه سازی شده و از اینرو رضایت مشتریان از آن منطقی به نظر می رسد. چگونگی واکنش کمپانی های دیگر به نوآوری های ارائه شده در این موبایل جالب خواهد بود.

ارائه قابلیت های جدید از سوی اپل و استقبال خریداران از آن دیگر کمپانی های تولید کننده موبایل را نیز به تلاش برای کپی برداری از این ابداعات وادار می کند.

در واقع شرکت هایی از قبیل گوگل، آمازون و مایکروسافت در عرضه موبایل هایی با قابلیت ها و ویژگی های جدید چندان موفق عمل نکرده اند تا جایی که مایکروسافت عملا در این زمینه شکست خود را پذیرفته است.

در حال حاضر اندروید تنها گزینه ای است که امکان ساخت اسمارت فون هایی برای رقابت با این غول آمریکایی را میسر ساخته است.

نظرات ۳۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato