باتری آیفون های سال 2019 چه تغییراتی خواهند کرد؟

باتری آیفون های سال 2019 چه تغییراتی خواهند کرد؟

مینگ-چی کو، تحلیلگر با سابقه موسسه «KGI Securities» در تازه ترین اظهار نظر خود در مورد آیفون های سال ۲۰۱۹ اعلام کرده که این موبایل ها از دوربین TrueDepth بهینه شده بهره خواهند برد که موجب می شود نیاز به باتری قدرتمند تری داشته باشند؛ بدین ترتیب باتری قوی تری نیز برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

به گفته این تحلیلگر مشهور، اپل قادراست سیستم جدیدی برای باتری های با ظرفیت بالاتر را توسعه دهد. او در این مورد گفته:

«ما معتقدیم استفاده دوربین TrueDepth برای درک سه بعدی در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نیاز به باتری های با ظرفیت بیشتر را طلب می کند. برای سال ۲۰۱۹ ما پیش بینی می کنیم که آیفون با حسگر سه بعدی و نیز قابلیت های مرتبط با واقعیت افزوده بهینه شده همراه شود و [بدین ترتیب] مصرف باتری آن افزایش یابد که نیاز به باتری های با ظرفیت بیشتر را طلب می کند.

ما معتقدیم فناوری های کلیدی اپل از جمله فرایندهای ساخت نیمه هادی ها، و بُرد هایی که با سیم به هم وصل می شوند (SIP) و لایه هایی مثل برد مدار چاپی، فضای مورد نیاز برای باتری های بزرگ تر را فراهم می کنند».

به عقیده کو اپل در سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ به لطف تکنولوژی های مذکور می تواند باتری های بزرگتری را در آیفون های آتی خود تعبیه نماید. او همچنین اشاره کرده که در هر سه مدل آیفون های سال بعد دوربین «TrueDepth» به کار خواهد رفت.

به گفته این تحلیلگر نسل بعدی آیفون ۱۰ (بررسی دیجیاتو) نمایشگری ۵.۸ اینچی خواهد داشت. مدل دیگر با نام احتمالی آیفون ۱۰ پلاس نمایشگری ۶.۵ اینچی خواهد داشت و در نهایت یک مدل با نمایشگری ۶.۱ اینچی از نوع LCD عرضه خواهد شد.

این تحلیلگر مشهور همچنین پیشتر اعلام کرده بود که در نسل بعدی آیفون ۱۰ باتری تک سلولی L شکل تعبیه خواهد شد که نسبت به باتری دو سلولی نسل فعلی آیفون ۱۰ از حدود ۱۰ درصد ظرفیت باتری بیشتر بهره خواهد برد. از سوی دیگر آیفون ۱۰ پلاس از باتری دو سلولی بهره مند خواهد بود و به لطف اندازه بزرگتر از باتری ۳۳۰۰ تا ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهد برد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato