خودروسازان چینی و نفوذ به بازار آمریکا؛ قدرت نمایی GAC در نمایشگاه دیترویت

خودروسازان چینی و نفوذ به بازار آمریکا؛ قدرت نمایی GAC در نمایشگاه دیترویت

خودروسازان چینی و نفوذ به بازار آمریکا؛ قدرت نمایی GAC در نمایشگاه دیترویت

خودروسازان چینی پس از کسب تجربه در بازار برخی از کشورهای در حال توسعه، خود را برای ورود به ایالات متحده آماده می کنند. GAC موتور یکی از این خودروسازان است که همانند دوره گذشته، ماه آینده با چند نماینده در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ حضور پیدا خواهد کرد. گفته می شود بعضی از مدل هایی که این کمپانی در دیترویت به نمایش خواهد گذاشت، مخصوص بازار آمریکا هستند.

GAC_Motor

در حال حاضر حمل و نقل سبز در چین با شتاب فوق العاده زیادی رو به رشد بوده و بسیاری از خودروسازان از جمله GAC مشغول تحقیق و توسعه در زمینه پیشرانه های الکتریکی پیشرفته هستند.

با توجه به این رویکرد، گک قصد دارد باز هم با یک کانسپت الکتریکی که مشتریان آمریکایی جوان را هدف گرفته، در دیترویت حاضر شود.

GAC-Motor-iSPACE-Concept

در کنار این مفهومی برقی که هنوز جزئیات زیادی درباره آن منتشر نشده، GAC چند مدل دیگر را به آمریکایی ها معرفی خواهد کرد. این مدل ها عبارتند از مینی ون GM8، شاسی بلند هفت نفره GS8 و سدان لوکس GA8.

gac-mpv-gm8

آقای یو جون (Yu Jun) مدیر عامل GAC در این رابطه گفته:

صنعت خودروی ایالات متحده یکی از پیشرفته ترین ها است. مشتریان بازار خودروی این کشور به درک اجتماعی بالایی نسبت به ویژگی های اساسی یک اتومبیل رسیده اند. ورود به این کشور یک گام ضروری برای معرفی خودروهای رده بالای GAC در مقیاسی جهانی است.

gac-ga8

پیش از این، GAC از برنامه خود برای حضور در ایالات متحده تا پایان سال ۲۰۱۹ خبر داده بود. شاسی بلند GS8 که در سرزمین مادری با برند ترامپچی به فروش می رسد، احتمالا نخستین نماینده این کمپانی در آمریکا خواهد بود.

gac-suv-gs8

منابع نزدیک به GAC فاش کرده اند که فروش محصولات این برند به احتمال بسیار از شمال شرق ایالات متحده آغاز خواهد شد، جایی که مشتریان تمایل بیشتری نسبت به برندهای خارجی نشان می دهند.

با توجه به وضعیت سیاسی موجود در آمریکا، مطمئنا GAC از برند ترامپچی برای خودروهای خود استفاده نخواهد کرد.

گفتنی است نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ از ۲۴ دی ماه شروع به کار کرده و تا ۹ بهمن ادامه خواهد یافت.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل