نقشه‌ راه هوآوی برای سال ۲۰۱۸ فاش شد؛ سری P در سه مدل عرضه ‌می‌شود

امروز تصویری از نقشه‌ راه هوآوی برای سال ۲۰۱۸ فاش شد. با انتشار تصویر یاد شده مشخص شد که دلیلی برای غافگیری وجود ندارد چرا که این شرکت قرار است در سه‌ ماهه‌ی دوم سال آینده‌ی میلادی، ۳ موبایل از سری P و یک تلفن‌همراه آنر به بازار عرضه کند.

شرکت‌های بزرگ تولید تلفن‌همراه مانند گوگل، اپل و ... پیش از شروع سال جدید میلادی، نقشه‌ راه و برنامه‌ی عرضه محصولاتشان برای ۱۲ ماه بعدی را منتشر می‌کنند. این بدین معنی است که طرفداران این برند‌ها می‌توانند برای خرید محصولات دلخواهشان برنامه ریزی کرده و پس از رونمایی محصولات ( که طراحی و ویژگی‌های دقیق گجت‌ها را مشخص می‌کند) به خرید آنها روی آوردند.

طبق این تصویر لو رفته، هوآوی قصد دارد در سه ماهه‌ی اول سال آینده‌ی میلادی، مدل‌های سری میت ۱۰ (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) را در بازار‌های بیشتری عرضه کرده و در همین حال از سه تلفن هوشمند با نام‌‌های مایا، سلینا و آنر ۱ رونمایی کند. البته این اسامی در واقع نام‌هایی جایگزین است و مطمئناً در زمان عرضه، محصولی با نام متفاوت معرفی خواهد شد.

نقشه‌ راه هوآوی برای سال ۲۰۱۸

همچنین قرار است یک دستبند سلامتی با نام هوآوی A2، دوربین جدید هوآوی ۳۶۰، وسیله‌ی جانبی هوآوی اسکیل و روتر بیسیم B618 نیز در همین سه ماهه‌ی اول معرفی گردد.

برنامه‌ی اصلی این شرکت چینی در سه‌ ماهه دوم سال ۲۰۱۸، رونمایی از ۳ موبایل سری P و دومین تلفن همراه سری آنر خواهد بود. در عکس لو رفته، زیر تلفن‌های همراه معروف هوآوی، نام Huawei B525 نیز به چشم می خورد که احتمالاً روتر دیگری از این شرکت باشد و قرار است در کنار این موبایل‌ها معرفی گردد.

سه ماهه‌ سوم برای این شرکت معروف فصل کم‌کاری خواهد بود چراکه قرار است تنها از سومین آنر سال رونمایی کند اما اگر بخواهیم منطقی باشیم شاید در معرفی این محصول ویژگی خاصی وجود دارد که کل برنامه‌های سه ماهه‌ی دوم هوآوی به آن اختصاص یافته است.

در پایان، سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ بر خلاف سه ماه قبلش فصل شلوغ و پرکاری خواهد بود. در این مقطع زمانی، مدل‌های جدید میت پرو و میت لایت به همراه چهارمین آنر عرضه خواهد شد که شاید موجب شود هوآوی سال ۲۰۱۸ را در اوج به پایان برساند.

متاسفانه هنوز مدرکی دال بر اعتبار عکس لو رفته وجود ندارد. از این رو نمی‌‌توان روی اطلاعات موجود حساب ویژه‌ای باز نمود و باید تا شروع سه ماهه‌ اول سال ۲۰۱۸ صبر نمود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟