استقبال کم نظیر میلیون ها کاربر از BeeChat، اولین پیام رسان ارز رمز پایه دنیا

استقبال کم نظیر میلیون ها کاربر از BeeChat، اولین پیام رسان ارز رمز پایه دنیا

همزمان با رشد بی سابقه ارزهای رمزپایه در سراسر دنیا، اولین پیام رسان مخصوص پول های دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین با نام BeeChat تا کنون با استقبال کم نظیری از سوی کاربران مواجه شده است.

پیام رسان بی چت که در اکتبر سال جاری منتشر شده، این روزها میلیون ها کاربر از سراسر دنیا را به سوی خود جذب کرده و در حال حاضر اعضایش روزانه صدها میلیون پیام را بین یکدیگر رد و بدل می کنند.

بی چت تا کنون به‌روزرسانی های متعددی دریافت کرده تا بتواند از ۱۰ ارز رمزپایه پشتیبانی کند. این اپلیکیشن در حال حاضر از ۸ زبان پشتیبانی کرده و برای پلتفرم های iOS و اندروید منتشر شده است.

بی چت ترکیبی است از یک پیام رسان و شبکه اجتماعی که کاربران ضمن چت و گفتگوی دو نفره، می توانند در بحث های گروهی مربوط به ارزهای رمزپایه هم شرکت کرده و از جدیدترین اخبار مربوط به این حوزه مطلع گردند. همچنین بی چت در آپدیت اخیر خود پشتیبانی از قابلیت DApp را نیز اضافه کرده است.

از جمله مهم ترین قابلیت های بی چت می توان به کیف پول ارز رمزپایه آن اشاره کرد تا کاربران بتوانند برای پس انداز، دریافت و ارسال پول های دیجیتالی مثل بیت کوین از آن استفاده کنند.

جالب است بدانید که طراحان بی چت از رهبران افکار کلیدی (key opinion leaders یا به اختصار KOL) نیز برای اشتراک گذاری تئوری های خود در مورد ارزهای رمزپایه و تکنولوژی بلاک چین در گفتگوهای اپلیکیشن دعوت به عمل آورده اند. در حال حاضر بیش از صد KOL  در محیط بی چت حضور دارند که می توانند مستقیما با کاربران به گفتگو پرداخته و بحث ها را در انجمن های گفتگو هدایت کنند.

از جمله مهم ترین قابلیت های بی چت می توان به کیف پول ارز رمزپایه آن اشاره کرد.

همچنین امکان رد و بدل کردن پول دیجیتالی برای پیشبرد اهداف بازاریابی نیز برای KOL ها فراهم شده و کاربران هم می توانند در صورت کسب اطلاعات مفید از این افراد، به آنان سکه های دیجیتالی هدیه بدهند.

یکی از اعضای تیم مؤسس بی چت در مورد این پیام رسان می گوید: «تسهیل تبادل اطلاعات در محیطی اجتماعی برای آموزش عامه مردم در مورد مزایای بلاک چین و ارزهای رمز پایه، کلید رشد این جامعه دیجیتالی محسوب می شود. این [اپلیکیشن] چیزی است که می تواند تعامل ما با یکدیگر را به طور کامل دگرگون کند».

بی چت در حال حاضر بیشترین فعالیتش را در کشورهای آسیایی دارد و بخش اعظم کاربرانش را ساکنان این قاره تشکیل می دهند. اما تیم سازنده آن به شدت در تلاش است تا بتواند بی چت را به فراتر از مرزهای آسیا گسترش داده تا بتواند حجم تبادل اطلاعات در محیط اپلیکیشن خود را به چیزی فراتر از حد کنونی برساند.

برای دانلود بی چت می توانید به وبسایت این سرویس مراجعه نمایید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato