همه چیز درباره آیفون 13
از زمین تا ماه با ام وی ام X33؛ برنامه مدیران خودرو برای محصولات کارکرد بالا

از زمین تا ماه با ام وی ام X33؛ برنامه مدیران خودرو برای محصولات کارکرد بالا

بیشترین مسافتى که مى توان با یک خودرو طى کرد چه قدر است؟ شاید اگر از زمین تا ماه جاده ایی مستقیم وجود داشت رانندگانى از سراسر دنیا پیدا می‌شدند که با خودرو شخصی به این سفر طولانی بروند، مسیری که بطور میانگین ۳۵۰ هزار کیلومتر است.

بسیاری از رانندگان با خودرو خود طول این مسیر یا حتی بیش از آن را بر روی زمین رانندگی کرده اند. حال شرکت مدیران خودرو با هدف ارج نهادن به مشتریان وفادار که سالها از محصولات شرکت مدیران خودرو استفاده می‌کنند، در نظر دارد از خودرو های ایکس۳۳ ایی که بیشترین پیمایش را داشته باشند، قدردانی کرده و به بالاترین کارکرد جایزه ویژه ایی را به ایشان هدیه دهد. همچنین به ۳۳ خودرو کارکرده بعدی نیز به مدت یکسال سرویس دوره ای رایگان ارائه خواهد داد.لذا از کلیه دارندگان خودرو ایکس ۳۳ که با توجه به فاصله تقریبی اعلام شده احتمال می‌دهند بیشترین فاصله را با خودرو خود تاکنون طی کرده باشد و نزدیکترین فاصله تا ماه را داشته باشد دعوت می‌شود در این کمپین شرکت نمایند.
لازم به ذکر است که تاکنون سه نسل مختلف از این خودرو به بازار ایران عرضه شده است و دارندگان خودرو می‌توانند با شرایط زیر در این مسابقه شرکت نمایند:
• دارا بودن (مالکیت) یکی از خودروهای X33، X33 new, X33S
• ارسال دو تصویر (یک تصویر از خودرو و یک تصویر از صفحه کیلومتر شمار خودرو) از طریق تلگرام (@MVMadmin) و اینستاگرام (@Official.mvm)
علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato