ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کفی کفش هوشمند که زمین خوردن کاربر را به سرپرست اطلاع می دهد

کمپانی «Zhor Tech» که در نمایشگاه CES سال 2016 از کفش هایی رونمایی کرده بود که با کلیک روی گزینه ای در اپ مرتبط، بندهایش به طور خودکار بسته می شدند، حالا کفی کفش هوشمندی ...

علی باقرزاده
نوشته شده توسط علی باقرزاده | ۱۸ دی ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۵

کمپانی «Zhor Tech» که در نمایشگاه CES سال 2016 از کفش هایی رونمایی کرده بود که با کلیک روی گزینه ای در اپ مرتبط، بندهایش به طور خودکار بسته می شدند، حالا کفی کفش هوشمندی را معرفی کرده که با قرار گرفتن در کفش کاربر، می تواند، قدم های او را بشمارد و میزان خستکی او را نیز تشخیص دهد. ولی مهم تر از همه اینکه در صورتی که کاربر در حین کار زمین بخورد، می تواند به سایرین اعلان ارسال نمایند. 

این کفی کفش برای کاربرانی طراحی شده اند که در محیط کارگاه های ساختمانی یا سایر محیط های مشابه کار می کنند. کفی های یاد شده به لطف حسگرهای به کار رفته همچنین لرزش های شدید اطراف را که می توانند نشانه خطرات احتمالی باشند را تشخیص می دهند.

به نظر می رسد کاربردی ترین قابلیت این کفی ها تشخیص زمین خوردن کاربر باشد. در این صورت به مدیر یا سرپرست کاربر اعلانی مبنی بر پیش آمدن حادثه ارسال می شود. تمام اطلاعات دریافت شده از حسگر ها نیز به اپ موبایل ویژه ارسال می شوند و کاربر می تواند آنها را مشاهده کرده یا به اشتراک بگذارد.

کمپانی Zhor Tech قصد دارد این کفی کفش را از شهریور تا مهر ماه سال 97 برای فروش به شرکت ها با قیمت 149 دلار به بازار عرضه نماید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی