شرایط جدید فروش BYD S6 با پیش پرداخت ده میلیون تومان

شرایط جدید فروش BYD S6 با پیش پرداخت ده میلیون تومان

شرکت کارمانیا نماینده کمپانی BYD در کشورمان در تازه ترین شرایط فروش مدل S6، تسهیلات فراوانی را برای مشتریان در نظر گرفته است که شامل پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومانی برای این محصول ۹۹.۷ میلیون تومانی می شود.

BYD S6

بی وای دی اس ۶ (BYD S6) خودروی شاسی بلند چینی است که از موتور ۴ سیلندر ۲۴۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۶۰ اسب بخار و گشتاور ۲۲۹ نیوتن‌متر بهره می ‌برد و این میزان قدرت توسط گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک کلاچ دوبل DCT با قابلیت تیپترونیک به چرخ‌ ها منتقل می ‌شود.

این خودرو دارای لیست کاملی از امکانات و تجهیزات رفاهی و ایمنی بوده و با ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر گارانتی عرضه خواهد شد.

BYD S6

گفتنی است که بی وای دی S6 در تست ایمنی C-NCAP موفق به دریافت ۵ ستاره شد تا اولین SUV چینی لقب بگیرد که توانسته ۵ ستاره ایمنی را کسب کند.

کارمانیا در طرح تازه خود شرایط پیش فروش نقدی با زمان تحویل اسفند ۹۶ را برای این خودرو در نظر گرفته است که در این طرح فروش مبلغ پیش پرداخت اول ۱۰ و مبلغ پیش پرداخت دوم ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
همچنین سود مشارکت و انصراف در این طرح به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد تعیین شده. شرایط دیگر فروش شامل پیش پرداخت ۳۰ و ۴۹ میلیون تومانی می شود که سود مشارکت در این حالت به ترتیب ۱۶ و ۱۸ درصد است.
BYD S6
شرایط پیش فروش اقساطی نیز برای BYD S6 در نظر گرفته شده است که مبلغ پیش پرداخت در آن ها ۳۵ یا ۲۵ میلیون تومان است و مدت اقساط ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴، ۳۰ و ۳۶ ماهه برای آن وجود دارد.
BYD S6 قیمت

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato