شرکت TCL نخستین ساندبار مجهز به دستیار صوتی Roku را معرفی کرد

شرکت TCL نخستین ساندبار مجهز به دستیار صوتی Roku را معرفی کرد

شرکت TCL نخستین ساندبار مجهز به دستیار صوتی Roku را معرفی کرد

شرکت TCL که با تلویزیون های Roku در بازارهای جهانی و به خصوص آمریکا جولان می دهد، اولین ساندبار هوشمند خودش را هم در CES معرفی کرد. این محصول که با برند «ساندبار هوشمند روکو» شناخته می شود را می توان پاسخ این شرکت به دستیار گوگل یا الکسا دانست که به ترتیب امکان کنترل تلویزیون های سازگار با کروم کست یا فایر تی وی را دارند.

روکو می خواهد یکپارچگی کاملی بین محصولات صوتی و تصویری خود به وجود آورد و برای این کار فرمان «هِی روکو» را انتخاب کرده است. دستیار سرگرمی روکو امکان کنترل صوتی دستگاه های مبتنی بر Roku OS را میسر می سازد. مثلاً می توانید از ساندبار هوشمند بخواهید هنگام پخش محتوای تصویری، تلویزیون را هم روشن کند یا هنگام پخش موسیقی بدون نیاز به ریموت کنترل، آن را متوقف کرده یا ادامه دهید.

اینها همان کارهایی هستند که می توانید با دستیار گوگل یا آمازون انجام دهید. TCL می گوید ساندبار هوشمند روکو اواخر سال ۲۰۱۸ وارد بازار می شود. البته شرکت سازنده اعلام کرده که محصول نهایی احتمالاً با تصاویری که در این مطلب می بینید تفاوت خواهد داشت، اما با توجه به این عکس ها می توان نتیجه گرفت که ساندبار هوشمند روکو با ساب ووفری شبیه آنچه همراه ساندبار آلتو (Alto) عرضه می شود، وارد بازار خواهد شد.

هنوز هیچ اطلاعی در مورد قیمت این محصول در دست نیست. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از ساندبار هوشمند روکو را مشاهده کنید:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل