همه چیز درباره آیفون 13
هایسنس دستیار هوشمند گوگل را به تلویزیون های 4K می آورد

هایسنس دستیار هوشمند گوگل را به تلویزیون های 4K می آورد

در حالی که هایسنس هفته پیش اعلام کرده بود تلویزیون های هوشمند خود در سال ۲۰۱۸ را به دستیار صوتی هوشمند الکسا مجهز می کند، حالا کمپانی از عرضه دو مدل تلویزیون «H10E» و «H9E پلاس» با قابلیت پشتیبانی از دستیار های هوشمند گوگل و نیز الکسای آمازون خبر داده است.

 

تلویزیون H10E هایسنس

این دو تلویزیون از کیفیت ۴K بهره می برند. H10E نمایشگری ۷۵ اینچی دارد و حداکثر روشنایی ۲۲۰۰ نیت را فراهم می کند که در این زمینه نسبت به نسل پیشین خود پیشرفتی به میزان ۱۰۰۰ نیت را تجربه کرده. در حالی که H9E پلاس در دو سایز ۶۵ و ۵۵ اینچی ارائه می شود و قیمت پایین تری دارد.

تلویزیون H9E پلاس هایسنس

بدین ترتیب این کمپانی سیستم عامل اختصاصی خود را در این دو تلویزیون کنار خواهد گذاشت و سیستم عامل اندروید TV (به همراه دستیارهای هوشمند گوگل و الکسا) را برای آنها در نظر خواهد گرفت.

تلویزیون هوشمند دیگری که قرار است در آینده عرضه شود، «H9E» خواهد بود که از سیستم عامل اختصاصی این کمپانی بهره خواهد برد و تنها دستیار صوتی الکسا برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

در حال حاضر قیمت و زمان عرضه این تلویزیون ها اعلام نشده ولی به نظر می رسد این کمپانی چینی قصد ارائه آنها در بازار آمریکا را نیز داشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato