با تردمیل 4000 دلاری شرکت Peloton بیشتر آشنا شوید

با تردمیل 4000 دلاری شرکت Peloton بیشتر آشنا شوید

شرکت Peloton که در زمینه ساخت تجهیزات ورزشی خاص و لوکس فعالیت دارد، در نمایشگاه CES امسال از یک دستگاه تردمیل ۴۰۰۰ دلاری به نام Tread رونمایی کرده که به یک نمایشگر ۳۲ اینچی لمسی برای تماشای زنده کلاس های آموزشی یا ویدیوهای مختلف مجهز شده است.

البته برچسب قیمتی بالای این تردمیل ایجاب می کند که کیفیت ساخت و ظاهر بسیار بهتری نسبت به رقبایش داشته باشد. دکمه های تنظیم سرعت و شیب دستگاه با دکمه های لاستیکی جایگزین شده اند که کنترل ساده تر این ویژگی ها را ممکن می سازند، یعنی با هر بار ضربه زدن روی آنها سرعت یا شیب دستگاه یک درجه افزایش یا کاهش می یابد.

بخش متحرک دستگاه از ۵۹ میله آلومینیومی تشکیل شده که روکش لاستیکی ضخیمی آنها را در بر می گیرد و وضعیتی شبیه کف سالن های ورزشی را تداعی می کند. جنس به کار رفته در این تردمیل بسیار نرم و راحت است، یعنی همان چیزی که از یک محصول لوکس انتظار داریم.

زیر نمایشگر ۳۲ اینچی دستگاه یک ساندبار ۲۰ واتی نیز تعبیه شده اما در صورت تمایل می توانید از هدفون های بیسیم یا عادی نیز برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید، یا اینکه سیستم بلوتوث خانگی خود را به تردمیل متصل نمایید.

علاوه بر هزینه هنگفت ۴۰۰۰ دلاری تردمیل Tread باید ماهانه ۴۰ دلار هم برای دسترسی به ویدیوهای آموزشی و تمرینی شرکت Peloton بپردازید که برای کاربران عادی چندان معقول نیست و بیشتر به درد افرادی می خورد که محدودیت خاصی برای پول خرج کردن ندارند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato