همه چیز درباره آیفون 13
ریزر ماوس گیمینگ و پد شارژر HyperFlux را معرفی کرد

ریزر ماوس گیمینگ و پد شارژر HyperFlux را معرفی کرد

به نظر می‌رسد پس از عرضه‌ی پد شارژر Powerplay توسط کمپانی Logitech در خرداد سال گذشته، شرکت‌های تولید کننده‌ی لوازم جانبی سعی دارند محصولات متفاوتی با برداشت از مفهوم «ماوس پدهای شارژر بیسیم» ارائه کنند. در روزهای نخستین نمایشگاه CES 2018 محصولاتی با این مفهوم از شرکت‌های Corsair و Mad Catz مشاهده کردیم اما اکنون نوبت ریزر است که از تکنولوژی HyperFlux با مفهومی مشابه رونمایی کند.

ریزر سری جدید محصولات خود را که HyperFlux نام دارد با عرضه دو محصول آغاز نموده است. ماوس Mamba HyperFlux و ماوس پد Firefly HyperFlux هردو نسخه‌های بروزشده‌ی نیاکان خود هستند با این تفاوت که از تکنولوژی شارژ بیسیم و سیستم روشنایی کروم بهره‌ می‌برند.

پد شارژر HyperFluxماوس Mamba HyperFlux برخلاف نسخه‌ قبلی سری‌ ماوس‌های مامبا، باتری همراه نداشته و تنها از طریق پد شارژر HyperFlux انرژی‌اش تامین خواهد شد. این ویژگی موجب شده که ماوس جدید سبک‌تر از همیشه باشد. اگرچه زمانی که بخواهید از ماوس یاد شده بدون پد شارژرش استفاده کنید، مجبور خواهید بود آن را با یک کابل میکرو USB به گجت خود وصل کنید.

با معرفی این محصولات می‌توان متوجه شد که ریزر قصد دارد محصولات مختلف از شاخه‌ی HyperFlux را تا چند سال آینده معرفی نماید. البته این شرکت باید توجه داشته باشد که پد شارژٰرش بر خلاف رقبا از استاندارد‌های موجود مانند روش Qi استفاده نکرده و نمی‌تواند گستره‌ زیادی از گجت‌های مختلف را شارژ نماید که این مهم می تواند به ضرر ریزر تمام شود. ماوس و ماوس پد یاد شده‌ی سری HyperFlux  به صورت یک باندل و با قیمت ۲۵۰ دلار تا نیمه اول سال میلادی ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato