اپلیکیشن Arts & Culture گوگل حالا همزاد شما را در تابلوهای نقاشی پیدا می کند

اپلیکیشن Arts & Culture گوگل حالا همزاد شما را در تابلوهای نقاشی پیدا می کند

دوست دارید که همزادتان را در تابلوهای نقاشی معروف پیدا کنید؟ آخرین نسخه اپلیکیشن Arts & Culture گوگل دقیقا همین کار را برایتان انجام می دهد.

با آپدیتی که ساعاتی پیش برای این اپ منتشر شده، Arts & Culture حالا می تواند به لطف تکنولوژی تشخیص چهره در میان کلکسیون عظیم تابلوهای نقاشی به جستجو پرداخته و پرتره ای را پیدا کند که بیشترین شباهت را به شما داشته باشد.

برای این منظور کافیست از خودتان در اپ یک سلفی بگیرید. بعد از این کار، Arts & Culture به جستجوی همزادتان در تابلوهای نقاشی پرداخته و در نهایت نتیجه را به صورت عکسی مقایسه ای در یک قاب به نمایش در می آورد. حالا می توانید این تصویر مقایسه ای را در حافظه ذخیره کرده یا مستقیما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

سال گذشته وبسایت mymodernmet مقاله ای منتشر کرد که در آن به شباهت عجیب بعضی انسان های عصر حاضر به پرتره های مشهور پرداخته شده بود. اپلیکیشن Arts & Culture گوگل با این قابلیت جدید، حالا همین کار یعنی پیدا کردن شباهت افراد با تابلوهای نقاشی را با سرعت بسیار بیشتری انجام می دهد.

البته عملکرد اپ در این کار همیشه جالب نیست و گاهی اوقات افرادی را در نقاشی ها پیدا می کند که کوچک ترین شباهتی به شما ندارند. با این وجود گاهی اوقات مثل تصویر بالا نتایج به میزانی باورنکردنی به یکدیگر شبیه هستند.

اگر شما هم می خواهید که همزادتان را در آثار هنری بیابید، شاید بد نباشد که همین حالا آخرین نسخه اپ Arts & Culture را از اپ استور یا گوگل پلی دریافت نمایید.

البته به نظر می رسد که دسترسی به این قابلیت فعلا در کشورهای محدودی ممکن است.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato