معرفی بازی Alien Creeps TD؛ سقوط امپراطوری بیگانگان

معرفی بازی Alien Creeps TD؛ سقوط امپراطوری بیگانگان

این روزها اگر می خواهید با بازی های سبک دفاع از قلعه (Tower Defense) سرگرم شوید، تنها راهش این است که به دنبال عناوین قدیمی بروید. دیگر کمتر توسعه دهنده ای به سراغ این سبک می رود و بازی های جدید دفاع از قلعه نیز عمدتا تکرار مکررات هستند.

تعداد دانلودهای Alien Creeps از منبع الهام گرفته اش یعنی Kingdom Rush نیز بیشتر است

اما از بین بازی های قدیمی تاور دفنس کدام یک را دانلود کنیم؟ Kingdom Rush ،Plants Vs Zombies و یک پیشنهاد جدید: Alien Creeps. در واقع بین بازی های چند سال گذشته Alien Creeps هر چند یک کپی از کینگدام راش به حساب می آید اما تجربه دوباره کینگدام راش در قالبی جدید نیز دارای جذابیت های خودش هست.

به خصوص که استودیوی Outplay Entertainment توانسته با دو ویژگی عنوانش را بعد از این همه سال زنده نگه دارد: آپدیت های فراوان و سیستم عمیق تر ارتقا. از عرضه Alien Creeps نزدیک به ۴ سال می گذرد و در این مدت سازنده به خوبی توانسته از لحاظ محتویات عنوانش را بروز کند.

alien creeps
استفاده از چند مسیر که بعد از کینگدام راش باب شد، تاثیر مثبت زیادی روی روند گیم پلی بازی های دفاع از قلعه گذاشت. Alien Creeps هم به خوبی از این ویژگی کمک گرفته است.

همچنین وجود آیتم های بیشتر برای ارتقا هم یک برگ برنده برای Alien Creeps به حساب می آید. می توانید ساختمان های دفاعی خود را با روش های مختلف قدرتمند تر کرده و یک جنگ تمام عیار تر با بیگانگان راه بیاندازید. از دیدگاه مکانیزم های گیم پلی بازی فرمول بقیه بازی های دفاع از قلعه را پیش گرفته است.

در هر مرحله دشمنان از چند مسیر به سمت منطقه تان حرکت می کنند و باید با کار گذاشتن تاورهایی مانع رسیدن آن ها به خط پایان رسید. در این راه هم می توانید از قهرمان ها (همانند کینگدام راش) یا نیروهای کمکی برای یک نتیجه بهتر کمک بگیرید.

بازی-موبایل-Alien creeps
یکی از ویژگی های کاربر پسندانه تر Alien Creeps نسبت به عناوین قدیمی سبک تاور دفنس، وجود دکمه ای برای افزایش سرعت بازی است.

البته با تمام نکات مثبت، Alien Creeps همچنان چیزی بیشتر از یک کلون نیست. از همان ابتدا بازی شما را یاد کینگدام راش می اندازد و چیز متفاوتی برای ارائه ندارد. بنابراین در صورتی که دیگر عناوین مشهور این سبک مثل Plants Vs Zombies یا کینگدام راش را انجام دادید، Alien Creeps گزینه خوبی است.

مخصوصا تا زمانی که کینگدام راش ۴ عرضه شود. اما در غیر این صورت ابتدا پیشنهاد می کنیم دیگر عناوین این سبک را انجام داده و در نهایت به سراغ ساخته استودیوی Outplay Entertainment بروید. Alien Creeps را هم اکنون می توانید برای اندروید و iOS دانلود کنید.

Alien Creeps TD
  • Alien Creeps TD
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Outplay Entertainment
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۷۷ / ۹۵.۶ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato