اولین ویدیو از مجموعه اپل پارک در سال 2018 [تماشا کنید]

اولین ویدیو از مجموعه اپل پارک در سال 2018 [تماشا کنید]

اولین ویدیو از مجموعه اپل پارک در سال 2018 [تماشا کنید]

اپل پارک که مقر جدید این کمپانی است، مراحل نهایی توسعه و تجهیز را سپری می کند. به تازگی «دانکن سینفیلد» فیلم بردار، اولین ویدیوی تهیه شده با پهپاد در سال ۲۰۱۸ را از مقر اپل تهیه کرده که پیشرفت های آن را به خوبی نمایش می دهد.

ویدیو ابتدا محوطه بیرونی این مجموعه را نمایش می دهد که فرایند تکمیل آن در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز همچنان ادامه دارد. از آنجایی که ساختمان اصلی این مجموعه تقریباً کامل شده، حالا بر خلاف ویدیو های پیشین، خبر چندانی از تجهیزات عظیمی که در محوطه بیرونی جمع شده بودند تا به داخل ساختمان منتقل شوند، نیست.

ویدیو همچنین سالن آمفی تئاتر استیو جابز و مرکز بازدید کنندگان اپل پارک را نشان می دهد. در نهایت به نظر می رسد بخش های کوچکی از محوطه و نیز سازه ها باقی مانده تا تکمیل شوند. البته در حال حاضر کارمندان به ساختمان اصلی این مجموعه منتقل شده اند. همچنین مرکز بازدید کنندگان نیز پیش از این به روی عموم باز شده بود.

حالا نزدیک به یک سال از زمانی که اپل اعلام کرد نام این مجموعه را اپل پارک خواهد گذاشت می گذرد. در آن زمان اپل اعلام کرده بود که فرایند انتقال کارمندان به این مجموعه شش ماه طول می کشد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل