اینتل اعتراف کرد: مشکلات پچ اسپکتر چیپ های جدید را هم تحت تاثیر قرار می دهد

اینتل اعتراف کرد: مشکلات پچ اسپکتر چیپ های جدید را هم تحت تاثیر قرار می دهد

اینتل اعلام کرده که حتی سی پی یوهای جدیدش هم تحت تاثیر پچ اسپکتر/ملتداون قرار گرفته اند. این کمپانی قبلا گفته بود که مشکل ریبوت فقط سیستم هایی که پردازنده برادول و هسول دارند را دچار مشکل می کند.

حالا اما با گذشت زمان و بررسی های دقیقتر، اینتل متوجه شده که اتفاق مشابهی برای سیستم های مجهز به پردازنده اسکای لیک و کیبی لیک هم رخ می دهد که جدیدتر از برادول و هسول هستند.

پردازنده های قدیمی تر آیوی بریج و سندی بریج هم از مشکلات این باگ بی بهره نخواهند ماند. ناوین شینوی، معاونت اینتل می گوید که آن ها بسیار به شناسایی مشکل و ریشه یابی آن نزدیک شده اند و تا هفته آینده میکروکدهای بتا را در اختیار شرکا قرار خواهند داد تا مشکل را برطرف سازند.

شینوی همچنین در مورد نوع تاثیرگذاری آپدیت های آتی روی سرورها هم صحبت کرد و گفت که اینتل می خواهد در این مورد شفاف بماند. در بررسی های اولیه، کاهش سرعت ۲ تا ۴ درصدی در برخی قسمت ها مشاهده شده که وقتی فشار به پردازنده ها بیشتر شود تا ۱۸ درصد نیز افزایش پیدا می کند.

اینتل در نهایت وعده داده که همکاری خود را با مشتریان و شرکای خود ادامه می دهد تا کاهش سرعت سیستم در همه قسمت ها را شناسایی کرده و راه حلی برای آن ها ارائه دهد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato