معرفی Uninstall Apps؛ ابزاری مفید برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن های اندروید

معرفی Uninstall Apps؛ ابزاری مفید برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن های اندروید

معرفی Uninstall Apps؛ ابزاری مفید برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن های اندروید

اگر حس می کنید که موبایل اندرویدی تان کند شده و سرعت همیشگی اش در اجرای فرمان ها را از دست داده، احتمالا باید دلیل این کندی را در حافظه آزاد دستگاه جستجو کنید.

اپلیکیشن های غیر ضروری که دیر به دیر از آن ها استفاده می کنید نه فقط فضا را برای نصب اپ های مفید تر تنگ می کنند، بلکه می توانند روی کاهش سرعت و افزایش مصرف باتری دستگاه هم نقش موثری داشته باشند. بنابراین چرا نباید هر چه سریع تر از شر آن ها خلاص شوید؟

Uninstall Apps برای همین منظور طراحی شده و آمده که لذت حذف دسته جمعی اپلیکیشن ها را به شما بچشاند. با داشتن این برنامه، می توانید به راحتی ده ها اپلیکیشن را نشانه گذاری کرده و با یک اشاره به سطل زباله بفرستید.

Uninstall Apps فرآیند حذف اپلیکیشن ها را بدون وقفه و پشت سر هم انجام می دهد و این یعنی نیازی به جستجوی اپ ها در تنظیمات اندروید ندارید و پروسه پاک کردن اپ ها را به یک باره انجام خواهید داد.

البته پیش از پاک کردن هر اپ، برنامه برای جلوگیری از حذف اشتباهی آن ها از شما درخواست صدور مجوز می کند که با فشردن OK می توانید این کار را انجام بدهید. بنابراین برای هر تعداد اپی که قصد پاک کردن شان را داشته باشید، فقط فشردن یک دکمه کفایت می کند و باقی کارها را خود Uninstall Apps انجام خواهد داد.

Uninstall Apps به جز وظیفه اصلی اش از پس کارهای دیگری هم بر می آید. با این برنامه می توانید تمام اپ ها را مستقیما به دیگران بفرستید، و همینطور پیش از پاک کردن هر اپ آن را مستقیما لانچ کرده یا وجودش را در پلی استور جستجو کنید.

اگر اپلیکیشن شما در پلی استور وجود نداشت، یعنی احتمالا آن را از منابع متفرقه نصب کرده اید که از نظر امنیتی مورد تأیید نیست. بنابراین Uninstall Apps به نوعی ابزاری برای تشخیص اپلیکیشن های امن از موارد نا امن هم به حساب می آید.

این ابزار پاک کننده اپلیکیشن های سیستمی را هم برایتان به نمایش در می آورد تا بدانید که هر کدام چه مقدار فضا اشغال کرده و چقدر در کند شدن دستگاه تأثیر دارند. البته این دسته از اپ ها را نمی توانید بدون دسترسی روت پاک کنید، اما با داشتن Uninstall Apps حداقل می توانید میزان تأثیر آن ها بر سیستم را بدانید.

Uninstall Apps اپ رایگان است و می توانید همین حالا از پلی استور دریافتش کرده و به لطف آن حافظه را به سادگی برای ذخیره فایل های مفید تر آزاد نمایید. در صورتی که برای دانلود از گوگل پلی به مشکل برخوردید، استفاده از ربات تلگرام apk_dl را به شما توصیه می کنیم.

Uninstall Apps
  • Uninstall Apps
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Best Android Tool
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۹ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل