تاریخ عرضه رسمی God of War در تریلر جدید بازی مشخص شد [تماشا کنید]

تاریخ عرضه رسمی God of War در تریلر جدید بازی مشخص شد [تماشا کنید]

در حالی که شایعات و برخی اطلاعات منتشر شده در وب سایت رسمی سونی، از عرضه God of War در روزهای ابتدایی فصل بهار حکایت داشتند، استودیوی سانتا مونیکا به صورت رسمی از عرضه انحصاری محبوب پلی استیشن ۴ در تاریخ ۲۰ آوریل یا ۳۱ فروردین خبر داده است.

به مناسبت انتشار این خبر، سرگرمی های کامپیوتری سونی تریلری تازه از God of War منتشر کرده که روی جنبه های داستان سرایی بازی متمرکز است. در این تریلر، پیش نمایشی از داستان کریتوس و فرزندش را می بینیم که ماجراجویی تازه ای را در دل اساطیر نوردیک آغاز می کنند.

کوری بارلوگ، کارگردان God of War ضمن تایید این خبر در بلاگ پلی استیشن، از جزییات نسخه پیش خرید و نسخه ویژه بازی پرده برداشته است که اگر حاضر به پرداخت هزینه بیشتر باشید، قطعاً برایتان جذاب خواهند بود.

نسخه Collector's Edition و ۱۲۹.۹۹ دلاری بازی، مجسمه ای ۲۳ سانتی متری از کریتوس و پسرش آترئوس را در خود جای داده و استیل بوک، دو مجسمه کوچک حکاکی شده و نقشه بازی را شامل می شود.

از طرف دیگر، نسخه Limited Edition هم همراه با استیل بوک و آرت بوک بازی به دست خریداران می رسد. اگر تمایلی به خرید فیزیکی God of War نداشته باشید، نسخه Digital Deluxe آرت بوک دیجیتالی و زرهی مخصوص برای کریتوس را با قیمت ۶۹.۹۹ دلار در اختیارتان قرار خواهد داد.پیش خرید کنندگان بازی هم به سه طرح مختلف از زرهی یکسان دسترسی خواهند داشت که پیشتر در تریلرها دیده شده.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato