افشای تصویری از محصول تازه و عجیب کمپانی ایلان ماسک؛ شعله افکنی 600 دلاری

افشای تصویری از محصول تازه و عجیب کمپانی ایلان ماسک؛ شعله افکنی 600 دلاری

اسپیس اکس، تسلا و بورینگ کمپانی که همگی زیر نظر ایلان ماسک فعالیت می کنند، شهرت خاصی به خاطر وعده های جاه طلبانه ای که می دهند و بعد قادر به تحقق آنها در زمان موعود نیستند دارند. به همین خاطر بود که وقتی ایلان ماسک در ماه دسامبر اعلام کرد «بعد از کلاه های بورینگ کمپانی، ما شروع به فروش شعله افکن بورینگ کمپانی خواهیم کرد» هیچکس توییت وی را جدی نگرفت.

با این حال، در روز کریسمس ماسک یکبار دیگر حساب کاربری توییتر خود را به دست گرفت و بعد از اعلام فروش ۵۰ هزار واحدی کلاه ها، خبر از عرضه شعله افکن در آینده نزدیک داد.

حالا به نظر می رسد باید این لحظه را به عنوان یکی از معدود دفعاتی که ایلان ماسک توانسته وعده اش را سریعاً عملی کند در تاریخ ثبت کرد؛ زیرا شعله افکن بورینگ کمپانی آماده است و اخیراً تصویری از آن از سوی کاربران انجمن اینترنتی ردیت در وب سایت رسمی شرکت رویت شده.

ردیتورها هفته پیش متوجه شدند لینک «boringcompany.com/flamethrower»، کاربر را به صفحه ای شامل یک پسوورد باکس هدایت می کند. بعد از این، حداقل یکی از کاربران توانست پسوورد را حدس بزند که چیزی نبود جز «شعله - Flame». از آن زمان، پسوورد این صفحه تغییر کرده و هیچکس قادر به شناسایی آن نبوده است.

بعد از ورود پسوورد، کاربر به صفحه فروشگاهی هدایت می شود که شباهت زیادی به صفحه مربوط به کلاه های بورینگ کمپانی دارد. اما به جای کلاهی ۲۰ دلاری، کاربران گزینه ای برای پیش خرید شعله افکنی ۶۰۰ دلاری یافتند. در توضیحات این صفحه نیز آمده که «تصویر بالا مربوط به نسخه پروتوتایپ بوده و محصول نهایی، به مراتب بهتر خواهد بود». به گفته یکی از کاربران ردیت، در این صفحه آمده که شعله افکن مورد اشاره در ماه آوریل عرضه می شود، اما ماسک هنوز واکنشی به موضوع نشان نداده.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato