افشای ویدیویی از ماکت منتسب به گلکسی اس 9 سامسونگ [تماشا کنید]

افشای ویدیویی از ماکت منتسب به گلکسی اس 9 سامسونگ [تماشا کنید]

تولیدکنندگان موبایل های هوشمند معمولاً «ماکت» هایی از دیوایس های خود می سازند که مشخصات دقیق دستگاه را شامل می شوند. این ماکت ها در اختیار شرکایی که به تولید لوازم جانبی می پردازند قرار می گیرد تا محصولات شان همزمان با عرضه دستگاه برای فروش به مشتریان آماده باشد. به عنوان مثال یک شرکت سازنده قاب های محافظ موبایل، می تواند قاب هایش را براساس ماکت بسازد و حتی پیش از معرفی دستگاه، آنها را برای عرضه آماده کند.

بدیهی است که در این بین، ویدیوی برخی از ماکت ها افشا می شود و این همان اتفاقی است که اخیراً برای ماکت گلکسی اس ۹ سامسونگ افتاده. حداقل شخصی که ویدیو را افشا کرده چنین ادعایی می کند.

ویدیوی بالا بسیار کوتاه و در حد ۵ ثانیه است و خیلی سریع، پشت و روی ماکت را مشاهده می کنیم. اگر ماکت منتسب به گلکسی اس ۹ واقعی باشد، به نظر می رسد که طراحی نهایی دستگاه از بسیاری جهات با آنچه در شایعات شنیده ایم همخوانی دارد؛ خصوصاً در زمینه دوربین، سنسور اثر انگشت و سنسور ضربان قلب در پشت. علاوه بر این، نگاهی کلی به چگونگی قرار گرفتن دستگاه در دست نیز داریم که قعاً از گلکسی اس ۸ جذاب تر به نظر می رسد.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چرا به جای دوربین دوگانه، شاهد دوربینی واحد در پشت هستیم، احتمالاً برخی از شایعات از چشم تان دور مانده اند. در حال حاضر گفته می شود مدل پلاس این موبایل به همراه دوربین دوگانه عرضه می گردد و مدل استاندارد با یک ماژول واحد. اما نکته متمایز کننده درباره دوربین اس ۹، امکان تغییر دستی گشودگی دهانه لنز آن است که قطعاً قابلیتی منحصر به فرد به حساب می آید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato