معرفی ربات Voicy؛ تبدیل گفتار به نوشتار با تلگرام

تبدیل گفتار به نوشتار همیشه جذاب بوده. تا حدی که حالا چندین و چند اپ و سرویس مختلف داریم که می توان به کمکشان به چنین امکانی دست پیدا کرد. اما اینکه تبدیل گفتار به نوشتار به کمک یک شبکه اجتماعی یا پیام رسان انجام شود، در نوع خود اتفاق جالبی است.

حالا با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند و دسترسی به مسائل مختلف را راحت تر می کنند. امروز هم در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم Voicy را به شما معرفی کنیم؛ رباتی که می توان به کمک آن خیلی راحت گفتار را به نوشتار تبدیل کرد.

Voicy ربات کاربردی و خوبی است و در عین سادگی، کارش را به درستی و با کم ترین خطای ممکن انجام می دهد. فقط کافیست صوت مورد نظر خود را برایش ارسال کنید تا در کسری از ثانیه متن آن برایتان ارسال شود. اما نکته جالب آن است که فعالیت های Voicy فقط به زبان انگلیسی یا فارسی محدود نمی شود. بلکه موتورهای گفتار این ربات جذاب هیچ محدودیتی نمی پذیرند و با پشتیبانی از ۵۰ زبان مختلف دنیا، می توانند هر صوتی را به متن ترجمه کنند.

حالا که حرف از موتور گفتار به میان آمد، بهتر است بگوییم که ویسی برای پیشبرد اهدافش از سه موتور، wit.ai، گوگل اسپیچ و Yandex SpeechKit کمک می گیرد که هر کدام در نوع خود جزو بهترین ها هستند. خوبی کار با ویسی نیز آن است که در هر لحظه می توان موتور گفتارش را تغییر داد و با این کار ترجمه های دقیق تری نیز دریافت کرد.

خوشبختانه ویسی در فهم و تشخیص عبارت های صوتی مختلف نیز با دقت و خوب عمل می کند. خیلی کم اشتباه در کارش دیده می شود و تا اندازه زیادی قابل اعتماد است. پس شک نکنید که ویسی یکی از بهترین پلتفرم های ترجمه گفتار به نوشتار است که می تواند جایگزین خوبی برای اپ ها و سرویس های مختلفی باشد که در این حوزه فعالیت دارند.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟