اپل چهار ویدئوی تبلیغاتی را از هوم پاد منتشر کرد [تماشا کنید]

اپل چهار ویدئوی تبلیغاتی را از هوم پاد منتشر کرد [تماشا کنید]

کمپانی اپل پس از مدت ها انتظار بالاخره پیش فروش اسپیکر هوشمند هوم پاد را شروع کرده و قرار است از بیستم بهمن ماه آن را به بازار عرضه کند.

در بازاریابی اپل تبلیغات نقش عمده ای دارد و این کمپانی به همین منظور چهار ویدئوی تبلیغاتی را با نام های Beat Equalizer، Distortion و Bass برای هوم پاد منتشر کرده است که در پس زمینه آنها موزیک های DNA «کندریک لامار»، All Night «بیگ بوی»، Holy Water «همبری» و Ain't I «لیزو» به گوش می رسد.

در این ویدئوی های تبلیغاتی مشخصات سخت افزاری هوم پاد نمایش داده نمی شود اما طراحی شبکه ای که بیشتر قسمت های آن را پوشانده و پنل کنترلی LCD روی دستگاه به تصویر کشیده شده اند. در ادامه نیز نمایش عبارت Order Now آغاز پیش فروش این گجت را به بیننده یادآوری می کند.

تیم کوک پیش از این تاکید کرده هوم پاد از ۷ توییتر برخودار است که در کنار قابلیت شناسایی فضای محیط به تولید صدایی فراگیر منجر خواهند شد.

کمپانی سازنده برای اسپیکر هوشمند خود قیمت بالای ۳۴۹ دلاری را در نظر گرفته که با سیاست قیمت گذاری این کمپانی منافاتی ندارد اما طبیعتا انتظارات خریداران را بالا می برد.

در بازار اسپیکرهای هوشمند تا پیش از این دو بازیگر اصلی آمازون و گوگل هنرنمایی می کردند و حالا باید دید که کمپانی کوپرتینویی در این میدان چه حرف هایی برای گفتن دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato