در بازی موبایل Westworld کنترل پارک خود را به عهده داشته باشید

در بازی موبایل Westworld کنترل پارک خود را به عهده داشته باشید

بعد از انتشار بازی موبایل ضعیف گیم آو ترونز، شبکه HBO می خواهد یکی دیگر از سریال های معروفش را به تلفن های هوشمند بیاورد. با توجه به تاییدیه کمپانی برادران وارنر نسخه موبایل وست ورلد در دست ساخت است و تا چند ماه دیگر بازیکن ها می توانند کنترل پارک خود را به دست بگیرند.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست به جز اینکه توسعه دهنده این عنوان استودیوی Behavior Interactive، سازنده عناوین موفق فال اوت شلتر و Dead by Daylight، بوده و در بازی مدیریت پارک وست ورلد را به عهده دارید. بنابراین باید با پیشرفت پارک، انسان های بیشتری را به سمت خود بکشانید.

بازی وست ورلد
در دنیای سریال، وست ورلد پارکی است که ربات های انسان نما در آنجا زندگی می کنند و مردم عادی می توانند با پرداخت هزینه ای به پارک رفته و زندگی آن ها را از نزدیک ببینند.

البته در این میان ممکن است ربات هایی که به خودآگاهی می رسند مشکلاتی به وجود بیاورند. با توجه به همین اطلاعات کم، به نظر می رسد که نسخه موبایل وست ورلد عنوانی در سبک استراتژی باشد اما چیزی که ما را نسبت به این عنوان امیدوار می کند، نام استودیوی Behavior Interactive و پتانسیل های دنیای وست ورلد است.

بنابراین می توانیم امیدوار باشیم که برادران وارنر از واکنش های بسیار منفی پیرامون بازی گیم آو ترونز درس عبرت گرفته باشد و وست ورلد را به عنوانی به مراتب بهتر تبدیل کند. در هر صورت باید تا زمان عرضه بازی صبر کنیم. بد نیست بدانید فصل دوم سریال وست ورلد قرار است اواخر امسال پخش شود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato