قیمت و شرایط فروش پژو 207 اتوماتيک ایران خودرو

قیمت و شرایط فروش پژو 207 اتوماتيک ایران خودرو

در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر گروه صنعتى ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز بازار و تامین نظر و خواست مشتریان، طرح پیش فروش محصول پرطرفدار پژو ۲۰۷ هاچ بک اتوماتیک را از دهم بهمن ماه به اجرا می گذارد.
گروه صنعتی ایران خودرو ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر و پیرو اطلاعیه قبلی درخصوص بسته های پیش فروش محصولات، نخستین مرحله از طرح ویژه پیش فروش محصولات ایران خودرو اجرا خواهد شد.
از مهمترین ویژگی های پژو ۲۰۷i اتوماتیک جدید مى توان به موتور TU5، مجهز به سیستم مولتی مدیا ۷ اینچی لمسی وپخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان طرح جدید به همراه کلیدهای کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ های جدید جلو (دارای چراغ روز)، چراغ های جدید عقب و آینه های جانبی راهنما دار اشاره کرد.پژو 207متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ ۲۴ میلیون تومان نسبت به نام نویسی این خودرو با موعد تحویل خرداد، تیر و مرداد ۹۷ اقدام کنند. سود مشارکت تعیین شده براساس زمان تحویل خودرو متفاوت است.
به گفته خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، متقاضیان میتوانند از ساعت ۱۱ صبح امروز بامراجعه به پایگاه فروش اینترنتی فروش ایران خودرو و یا نمایندگی مجاز گروه صنعتی ایران خودرو درسراسرکشور نسبت به نام نویسی اقدام و از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.پژو 207وی افزود، در این طرح به منظور افزایش احتمال موفقیت مشتریان در نام نویسی و ایجاد عدالت و حفظ حقوق مشتریان، هر کد ملی قادر به ثبت نام یک دستگاه خودرو خواهد بود. در این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه فراهم شده است.
زمان فعال‌سازی بخشنامه: ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۱
این خودرو در رنگ هاى سفید، مشکى، نقره اى، خاکسترى و آبى کاسپین به فروش مى رسد. نرخ سود مشارکت و انصراف براى موعد تحویل خرداد ٩٧ به ترتیب ١۶ و ١٣ درصد، براى موعد تحویل تیر ٩٧ به ترتیب ١٧ و ١۴ درصد و براى موعد تحویل مرداد ٩٧ به ترتیب ١٨ و ١۵ درصد است.
همچنین مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوت نامه تعیین مى گردد.

پژو 207

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato