ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ موبایل هایش به کاربران غرامت می پردازد

ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ موبایل هایش به کاربران غرامت می پردازد

طی تابستانی که گذشت، از کمپانی ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ اسمارت فون های جی ۴، V20، نکسوس ۵ اکس و جی ۵ شکایت شد. این پرونده قضایی، اخیراً به نتیجه رسیده و ال جی به افرادی که موبایل شان تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته، ۴۲۵ دلار پول نقد یا ۷۰۰ دلار تخفیف برای خرید یکی از موبایل های آتی خود را پیشنهاد می دهد.

در صورتی که با مشکل موبایل های ال جی آشنایی ندارید باید گفت که همه چیز به خط تولید دستگاه ها باز می گردد و مستقیماً به ال جی ارتباط دارد؛ کاربران زیادی خبر داده اند که موبایل هایشان در سیکل پایان ناپذیر ریبوت گیر می افتد و برای این اتفاق، نام «بوت لوپ» انتخاب شده است.

افرادی که از ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ موبایل هایش شکایت کرده اند، به زودی باید منتظر تماسی از سوی وکلای پرونده خود باشند تا طی دو هفته آینده، غرامت مورد نظر را دریافت کنند. با این حال اگر کاربر رسماً در پرونده قضایی علیه ال جی مشارکت نکرده باشد، نمی تواند انتظار دریافت غرامت را نیز داشته باشد.

در نهایت ناگفته نماند این یکی از معدود دفعاتی است که یک کمپانی بزرگ تولیدکننده موبایل به پرداخت غرامت به مشتریانش مجبور می شود و جای خوشحالی دارد که کاربران می توانند به خاطر مشکلی که دامن شان را گرفته، انتظار عدالت را داشته باشند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato