رندرهای منتسب به قاب هواوی پی 20 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهند

رندرهای منتسب به قاب هواوی پی 20 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهند

رندرهای منتسب به قاب هواوی پی 20 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهند

به تازگی رندرهایی منتسب به قاب های موبایل پرچمدار آتی هواوی، پی ۲۰ منتشر شده که این بار هم گمانه زنی هایی در مورد دوربین اصلی سه گانه آن را مطرح می کنند.

در بین تصاویر نکته عجیب این است که در یکی از آنها دوربین اصلی دوگانه به چشم می خورد. به همین دلیل به طور قطع نمی توان گفت که این موبایل از چند دوربین اصلی بهره می برد. البته این مسئله، گمانه زنی ها در مورد عرضه یک نسخه پلاس را نیز تقویت می کند.

به این صورت که نسخه معمول از دوربین دوگانه بهره مند باشد و البته حاشیه های بالا و پایین نمایشگر آن نیز پهن تر باشد. نمونه دیگر نیز مدل پلاس است که حاشیه های بالا و پایین نمایشگر کمتری دارد و از دوربین سه گانه بهره می برد. البته شاید هم مدل بهره مند از دوربین اصلی دوگانه مربوط به پی ۲۰ لایت باشد که احتمالاً از سخت افزار ضعیف تری بهره می برد.

نمونه ای که از ۳ لنز بهره می برد، با فلش دوگانه همراه شده. این مدل همچنین دارای دوربین دوگانه جلویی است. تصاویر یاد شده همچنین نشان می دهند که تلفن هوشمند مذکور دارای نمایشگر لبه به لبه بوده و حاشیه بالا و پایین نمایشگر  آن نیز بسیار باریک است. البته به نظر می رسد حاشیه پایینی به اندازه ای است که جا برای کلید هوم دارای حسگر اثر انگشت فراهم شده است.

احتمال می رود دوربین های موبایل های سری پی ۲۰ هواوی توسط لایکا طراحی و ساخته شوند. هنوز مشخص نیست که این دوربین های چندگانه چگونه کار می کنند. شاید مشابه با موبایل های پرچمدار فعلی پی ۱۰ یکی از دوربین ها به ثبت تصاویر سیاه و سفید تخصیص داده شود.

کمپانی هواوی به طور رسمی اعلام کرده که قصد دارد در ۷ فروردین ماه از موبایل های خانواده پی ۲۰ رونمایی کند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل